Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsilin - 25 TL

ahmetayca12

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
80
14
18
Saat 7 gibi cekim talebi verdim yapikrediden az once izin verildi bakalim ne zman hesaba geccek gecince yazarim

Ahmet1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
271
53
28
Neyse cumali koçovalı başlıyor bitene kadar yolla site yoksa konu açıcam seri flood atacam

s4lowrock

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
428
184
43
Arkadaşlar 50 tl vermişlerdi yavşaklar bakiyeyi silip tekrar 25 yaptılar bende yine 100 yaptım rulette talep verdim garanti ile çekim verecekler doğum tarihinin yerine kimlik son kullanma tarihi yazsınlar

Toprak189

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
217
29
28
Saat 18:13 çekim talebi verdim işbankası daha yeni izin verildi yazıyor bekliyoruz.

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
yahu çocuk musunuz ergen misinz kardeşim siz..hayatınzda hiç mi bonus almadınız..Koskoca betco alt yapısındaa site almış adamlar..Sizin gibi küçük nü düşünecekler..yok boş yere oynamışlar kim kime 25 tl verirmiş yatrmazlarmış onlarca adam var çeken bende çekim verdim bekliyorum...Aşırı yoğunluk var cevrmsz oldğu için biraz anlayış göstern siteye..anında bonus yatacak sizde katlıcaksnz yaa zaten bravo..anında çekimde yapacasknz bravo..Sitelere hak veriyorum gercekten insanlarla uğraşmak çok zor..Bekleyn kardeşim bekleynn yatmazsa o zaman konuşun..site yatıracaktr doğru şeklde oynayanlara..Bende sitenin adamıyım hemen yapıştırın etiketi:)) ergenuslar

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
yah
2.betkilikya vakasi olacak bunlar gondermez sanmiyorum
yahuu diğer forumda çekenler var görselde paylaştılar..burdada çekenler var..insanları yönlendrme 10 kelimenden 8 i yatırmazlar filan vallahi şaşıyorum size..bende çekim verdm izin verildi beklicez.

oguzozturk2020

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
902
126
43
yahu çocuk musunuz ergen misinz kardeşim siz..hayatınzda hiç mi bonus almadınız..Koskoca betco alt yapısındaa site almış adamlar..Sizin gibi küçük nü düşünecekler..yok boş yere oynamışlar kim kime 25 tl verirmiş yatrmazlarmış onlarca adam var çeken bende çekim verdim bekliyorum...Aşırı yoğunluk var cevrmsz oldğu için biraz anlayış göstern siteye..anında bonus yatacak sizde katlıcaksnz yaa zaten bravo..anında çekimde yapacasknz bravo..Sitelere hak veriyorum gercekten insanlarla uğraşmak çok zor..Bekleyn kardeşim bekleynn yatmazsa o zaman konuşun..site yatıracaktr doğru şeklde oynayanlara..Bende sitenin adamıyım hemen yapıştırın etiketi:)) ergenuslar
koskoca betcoda lisans bilgileri paylasilmamis ona ne diyecen ?

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
olumsuz adam:)) negatif adam..sen hayatnda nasıl anlaşıyrsun cevrenle merak ettm doğrusu..Yeni açılan sitelerde lisans entegresi hemen olmaz 2-3 ay işlem sürer..yukarda çekm yapan var gördn mü..bende çekm verdm bnmkde yatacak eminim.Milleti yanlış yönlendrme

atx

90+1 Oynanıyor.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,028
263
83
1 saat once baglandım hala cevap vermıyor destek ekıbı :) mesaj bıraktım hala donus de yapılmadı sansımıza ne olacak bakalım ya bonus bıttı dıyecekler yada eklenecek haydı hepınızın sansı bol olsun dostlar

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
ayrıca hakkmzda kısmında lisans kısmnda yazılı bilgileri..sadace doğrulama linki yok..oda birçok sitede yok zaten..sen derdine ağlaaa:)) çekim yapanlar var herkeste çekecek.