Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsilin 50 TL Deneme Bonusu

barisoztas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
120
48
28
whatsapp dan mesaj geldi 50 tl deneme bonsu veriyorlarmış ama sadece whatsappdanmı ekleniyor yoksa sitede canlı yardım veriyormu bilmiyorum bi şansınızı deneyin isterseniz
çevrim 1 kat en az 1.40 orandan cevirmeniz yeterli minimum 100 maxsimum 500 cekim yapabilirsiniz dendi whatsappdan

teo35

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
51
20
8
whatsapp dan mesaj geldi 50 tl deneme bonsu veriyorlarmış ama sadece whatsappdanmı ekleniyor yoksa sitede canlı yardım veriyormu bilmiyorum bi şansınızı deneyin isterseniz
çevrim 1 kat en az 1.40 orandan cevirmeniz yeterli minimum 100 maxsimum 500 cekim yapabilirsiniz dendi whatsappdan

sana özel dostum o eklenmez başka türlü

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,489
5,485
113
whatsapp mesaj atıp üye olduktan sonra ip diyerek bonus vermiyorlar sahtekarlar bunlar dikkat edelim

lockmoney

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,230
444
83

Whatsapp numarası ATSANA hocam

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113
12 k odemedı bu site ayıktırayım

Baikal1