Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsmove 250 TL Deneme Bonusu

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
Karı dedi 30 dj ixinde aktarilcak hala aktarilcak

reco2828

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
254
49
28
Canlı destek beni sohbete almiyor kaç gündür ne mail At ya yeri var ne Whatsp nasıl alirim

mutluson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
170
42
28
Yeter artık biz alamiyoz bonusu hiç kar etmedik ac gözlülük yapıyorsunuz yarın şikayet etcem siteye sizi yetkili brime

mutluson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
170
42
28
Multi açtığınız soylicem siteye havale ile çekim yapiyorsunuz yarın olsun göstercem size ceza yiyeceksiniz havale iie

mutluson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
170
42
28
Telefon numarami siteye verdim sabah arayacaklar beni herseyi anlatsam yaptıklarınızı ekran görüntüsü kaydı aldim

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,059
3,685
113
Yeter artık biz alamiyoz bonusu hiç kar etmedik ac gözlülük yapıyorsunuz yarın şikayet etcem siteye sizi yetkili brime
her deneme bonusunun bir kotası vardır örneğin 15k kişi gibi. O kota belki 10 güne dolacaktı bazı eşekler yüzünden erken doluyor yararlanmak isteyip siteyi yeni keşfeden yararlanamıyor bitti deniyor. Ben de panelden çok çekerdim bundan 1 sene kadar once 1 senedir kimsenin hakkına girmiyorum baskasının bilgileri zaten evm. dışında hiçbir yerde bu şekilde multi açılamaz bu altyapı sadece isim soyisime bakarak parayı yolluyor o yüzden açıyorlar:D yoksa bir şey bildiği yok kimsenin