Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsmove 250 TL Deneme Bonusu

alfa159

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
61
34
18
beyler toplu cevap vereyim verdikleri 250 tl bonusun 1 kat çevrimi var. casıno veya canlı casıno da oynayabılırsınız. max cekim 1000. cok sıra var. o yuzden olabildiğince 500 600 yapın çekin. güvendiğiniz sitede yükseltin. sitenin bonusu gayet iyi. şu dönemde böyle bonus veren site yok.

Şefika444

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
40
8
8
beyler toplu cevap vereyim verdikleri 250 tl bonusun 1 kat çevrimi var. casıno veya canlı casıno da oynayabılırsınız. max cekim 1000. cok sıra var. o yuzden olabildiğince 500 600 yapın çekin. güvendiğiniz sitede yükseltin. sitenin bonusu gayet iyi. şu dönemde böyle bonus veren site yok.
Alamıyoruz ki bilader mesaj gönderin diyo en kısa sürede cevap vereceğiz diyor sıraya bile almıyor

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
10 dk oldu bağlandı kontrol ediyor 😂

alfa159

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
61
34
18
alamayan arkadaşlar. mesaj bırak bölümüne devamlı bir şey yazın bekleyin. 3 4 denemede sıraya alıyor sizi. max 100 kişiden sıraya giriyorsunuz. 100den düşüyor. bilginize

vlksenturk

🔱ωαтιяzσяηєум〽️🔰
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
463
150
43
Teşekkür ederim guzel bir açıklama yapmışsın ustad

vlksenturk

🔱ωαтιяzσяηєум〽️🔰
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
463
150
43
Ben 1k çektim kalan bakiyeyi silmediler tekrar 1k çektim ödemişlerdi arkadaş 4 çekti ama şimdi siliyorlarmış
Hangi oyunlar acik acaba ? Ustad veya ne onerirsiniz oyun olarak ? Bi 500 600 de ben cekebilirsen iyi olur. Cidden