Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsmove 250 TL Deneme Bonusu

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
935
509
93
Doğrudur reis ben ilkkez gördüm bu kadar eski site niye deneme açmış ki :D
Onu bende anlamadım aşırı eski yani çok şaşırdım bende zaten günlük max çekim limiti 30 milyon sitede birde 2024te yatırım yapan herkese 500 eklemişler iyi oldu gördüğüm unutmuştum siteyi reklam yapmaz milleti sms boğmaz kendi oyuncuları var sağlam sanırım

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,073
6,164
113
Onu bende anlamadım aşırı eski yani çok şaşırdım bende zaten günlük max çekim limiti 30 milyon sitede birde 2024te yatırım yapan herkese 500 eklemişler iyi oldu gördüğüm unutmuştum siteyi reklam yapmaz milleti sms boğmaz kendi oyuncuları var sağlam sanırım
öyle sitelerin finans gücü yüksek oluyor avrupa ayaklı burda sadece Türkiye şubesi gibi hepsi zaten asıl oyuncuları hep avrupadan

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
935
509
93
öyle sitelerin finans gücü yüksek oluyor avrupa ayaklı burda sadece Türkiye şubesi gibi hepsi zaten asıl oyuncuları hep avrupadan
Evet hazir bizim para değeri berbatken bedavadan reklam yapayım demişlerdir iyi oldu ama ben mesela 1xBet oynuyordum arada bunda da oynarım. Betcolar bonus harici çöp sadaka bile veremiyorlar artık 100 ekledik diyor 100e su bile alınamayacak 2 aya

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,918
7,448
113
Sıraya girdim. Umarım atmaz sıradan. Spor deneme belki işimize yarar

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,073
6,164
113
Evet hazir bizim para değeri berbatken bedavadan reklam yapayım demişlerdir iyi oldu ama ben mesela 1xBet oynuyordum arada bunda da oynarım. Betcolar bonus harici çöp sadaka bile veremiyorlar artık 100 ekledik diyor 100e su bile alınamayacak 2 aya
Everymatrix ve Cascade sağlam betcolar bu piyasanın çöpçüsü sadece bonus dağıtıp üye çekmeye çalışıyorlar diğerleri ihtiyaç bile duymuyor buna

klubnika

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
181
49
28
Kimlik kontrolü yapıyor yirmi dakikadır. Eklenenlere kaç dakikada eklendi ?

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
935
509
93
Everymatrix ve Cascade sağlam betcolar bu piyasanın çöpçüsü sadece bonus dağıtıp üye çekmeye çalışıyorlar diğerleri ihtiyaç bile duymuyor buna
Bi tek Cashwin var sağlam Freebet veriyor Piabella var Southbet çevrimsiz onlar harici betcoya selam vermem

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,918
7,448
113
Sıra gelene kadar yaşlandım...