Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsmove 250 TL Deneme Bonusu

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
Oya denen karı bağlanırsa direk çıkın birimlere aktarildi diyor aktarmiyor başka karı hemen ekletiyor bu oya yapmıyor

Mylifee811

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
361
119
43
Fatmagül'ün suçu neyse sizinki de tam anlamıyla o kanka
olum sana taktik vericem iyi dinle desteğe gir mail yaz merhaba yaz o ekranda bekle isim soyisim ekranı gelince girmeye uğraşma s s yap hemen bağlan fazla zamanın yok cunkii anca öyle baglanirsin 5 10 saniyen var o ara bu sattten sonra bağlanamaz isende senin sorunun

Furkan8077

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
732
162
43
olum sana taktik vericem iyi dinle desteğe gir mail yaz merhaba yaz o ekranda bekle isim soyisim ekranı gelince girmeye uğraşma s s yap hemen bağlan fazla zamanın yok cunkii anca öyle baglanirsin 5 10 saniyen var o ara bu sattten sonra bağlanamaz isende senin sorunun
Zaten bekliyorum
Telefon dandik zaten mobildeyim o ekran milyonda bir geliyo bana o kadar bekliyorum gelmiyo geldiginde. De 5 saniye deil. 2 3 saniye de gidiyor yemnle

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,467
880
113
Bu forum böyle deneme bonus görmedi sanırım yarına 200 sayfaya çıkar