Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsmove 250 TL Deneme Bonusu

noann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
324
101
43
kardeşim lisansı varsa sitenin sağ alt tarafında lisansını paylaşması lazım lisanslı sitelerde bu göstermek mecburidir lisansı yok bu sitenin evertmatriex jojoya gir ordada altta gösteriyor
kardaş bu site daha yeni bu altyapıya geçmiş 2 3 günlük altyapılı site bu site 10 15 yıldır var zaten altyapı değişikliği için bonusu veriyorlar

karael41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
145
23
18
kardaş bu site daha yeni bu altyapıya geçmiş 2 3 günlük altyapılı site bu site 10 15 yıldır var zaten altyapı değişikliği için bonusu veriyorlar
tamam dostum ona birşey diyemem site degişikliği mevcuttur ama lisansını şuan almamış olabilir almış olsalar orda resmi lisanslarını gösterirlerdi

noann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
324
101
43
KR
tamam dostum ona birşey diyemem site degişikliği mevcuttur ama lisansını şuan almamış olabilir almış olsalar orda resmi lisanslarını gösterirlerdi
KANKA SANA DİYORUMKİ LİSANSI VAR LİSANSIZ BU ALTYAPI SİTESİNİ KULLANAMAZ ZATEN ADAM BÜGÜN GEÇMİŞ DAHA LİSANSI SİTEYE EKLEMEMİŞTİR.

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
741
488
63
Betsmove iyi sitedir yıllardır üyeyim ben çok yatırım çekimim var son 1 senedir uğramadm ama bozmadilarsa çok sağlam sitedir benim için

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Şartlari da soyleseniz ya dostlar