Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsmove 250 TL Deneme Bonusu

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Aklınız varsa havale çekmeyin o kadar kişiye havale yolladılar dünden beri dene patlariz soyliyim havaleden

metek21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
276
85
28
89 ile başladı kuyruk kaldı 52.
ne zaman geçiyor ne de sıra geçiyor :)

cesar85

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
199
240
43
Şu bonusu kim paylaştıysa sagolsun kayıt olup sırada beklemek bonusu almak vs 1.5 saat sürdü aldığım gibi dk 83 olan Bi maça bastım para direk 500 oldu bonusu aldıktan 7 dakika sonra çekim yaptım ilaç gibi geldi

metek21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
276
85
28
Valla arkadaşlara bakıyorum da en azindan canliya bağlanıp sira bekliyorlar. Biz onu da yapamiyoruz. Acaba ozel bir teknigi falan mi var a dostlar?
mesaj bırak kısmını doldur mesajını yaz bekle. teşekkür ettikten sonra hattan ayrılma 1-3 dk içinde ad soyad kullanıcı kısmı geliyor oraya 2-3 saniye içinde a a yaz sohbete başla de direk sıraya girersin ama dediğim gibi çok hızlı olman lazım.

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,014
1,264
113
Herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak şekilde işlem kaydınızı oluşturdum. Yetkili kontroller en hızlı şekilde işlem sırasına göre sizler için de gerçekleşecektir. Kısa süre sonra bakiyenizi kontrol etmeniz yeterlidir.

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,014
1,264
113
Herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak şekilde işlem kaydınızı oluşturdum. Yetkili kontroller en hızlı şekilde işlem sırasına göre sizler için de gerçekleşecektir. Kısa süre sonra bakiyenizi kontrol etmeniz yeterlidir.
böyle diyor

mucahit53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
225
68
28
Papara ile 1000 tl talep verdim bakalım gönderecekler miScreenshot_2024-07-31-15-55-48-028_com.android.chrome.jpg

metek21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
276
85
28
son 12 kişi kaldı. sıra bana gelince akm patron çağırı pc yi kapatırım 2 saatlik bekleyiş çöp olur :D