Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsmove 250 TL Deneme Bonusu

ebay57

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15
7
3
SN. DOSYANIZIN KARAR GUNUDUR BILGI ALMAK ICIN ARAYINIZ. 08504955271
B045 arkadaşlar bilgilerinizi alıp sizi dolandırmaya calisiyorlar inanmayın kaç gündür kaç dakika bekledim yalan sitenin profil kısmına bakın bulamazsınız sitede lisans yok bilgilerinizi almaya çalışıyorlar tezgaha düşmeyin

omrkrz363

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
481
244
43
SN. DOSYANIZIN KARAR GUNUDUR BILGI ALMAK ICIN ARAYINIZ. 08504955271
B045 arkadaşlar bilgilerinizi alıp sizi dolandırmaya calisiyorlar inanmayın kaç gündür kaç dakika bekledim yalan sitenin profil kısmına bakın bulamazsınız sitede lisans yok bilgilerinizi almaya çalışıyorlar tezgaha düşmeyin
Böyle mesajlar önceden de geliyordu

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
713
622
93
beyler ben baglanamıyorum destege 2 gundur la mesaj bırakın diyo bekliyim gelirmi destek

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
540
265
63
0541 li numaradan bayan aradı tebligat icra dedi hiç bir postane kendi cep telefonundan aramaz sanırım bunları birileri yönlendiriyor şebeke bunlar postaneye Ankara İstanbul hepsine sordum postaneye gittim ekranı gösterdi bayan buyrun dedi kargo mektup tebligat adınıza kayıtlı evrak bulunmamaktadır dedi.
İnanıp gitmen bile hata

halil889*

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,724
1,161
113
desteğe baglanmıyor açılan ekran 4 saniyede kayboluyo millet 10 hesapla nasıl almjıs

dyr666

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
232
101
43
Kaç saatte eklenir beyler Eklenecek dediler

halilbeymn

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12
2
3
Arkadaşlar aldım ben canli destek geliyor bekleyin ama hızlı davranın kapatıyorlar 400 Tl çektim ben vallahi

Ahmetdeveci

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
15
8
arkadaşlar başkasinin adina hesap acip baska banka heşabina cekebiluirmiyiz