Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği Betticket Çekimim (hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
bi işlemi tamamlamadam diğerini göndertmyor o yüzden gönderdikçe yazıcam burdan
tamam kardeşim sağolasın. Sen başta listeyi yaparken benim kullanıcı adımın yanına başka hesap no yazmışsın :D
58mcg58 bu arkadaşın hesap noyu benim hesap noyla karıştırmışsın :D Olur böyle şeyler teşekkür ederiz.

muho67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
122
22
18
tamam zaten beni hiç görmüyor okadar yalvarmama rağmen 11 sıradaydim 12 kisiye ekledi okadar yalvardim napiyim silah cekicek halim yok adama görmuyor iste beni

nakre34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
799
133
43
tamam zaten beni hiç görmüyor okadar yalvarmama rağmen 11 sıradaydim 12 kisiye ekledi okadar yalvardim napiyim silah cekicek halim yok adama görmuyor iste beni
Bana atarsa sözum olsun cekersem aticam sana

muho67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
122
22
18
bende devamlı yeniliyorum siteyi eklendimi diye bi umut

premolares

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
132
24
18
La etkinlik sahibi olsam yemin ederim 5 kurus atmazdim sana ne yapisik dilenci adammissin ya bildirim geldikce geliyorum cikmamis kazanamamissin Türkçe di mi ?

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
şimdide transferlimiti yazıyor
Okundu
Sedat 01:30
Gönderim sağlamak istediğiniz kişini bir adet başarılı çekiminin olması gerekmektedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...