Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Betticket - Sponsorluğu Sonlanmıştır

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,899
21,113
' Betticket‘ firması ile olan sponsorluk anlaşmamızı sonlandırmış bulunmaktayız. Betticket Sitesine sitemiz tarafından destek verilmemektedir.

cezmi31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
868
246
43
Ben 1 sene önce kapattırdım hesabımı.İsabet olmuş

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,986
113
Daha dün akşam çekim yaptım.Yeri geldi 4 haneli çektim hiçbir sıkıntı yaşamadım.Ama hayırlısı olsun.

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
kimine iyi kimine kötü bana göre sahtekardır kendileri , ayrıca emin olun bir gün patlak verecek ve toz olucaklar

abikarinca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,603
1,360
113
Bilmem guvenilir siteye benziyordu hic bir sorunda cikarmadilar... ama hayirlisi...

atx

90+1 Oynanıyor.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,028
263
83
2 gün önce kapattirdim hesabımı
İsabetli şut.

bebeto

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
205
63
bir aralar 50 yatırın çevrimsiz verecem diyip vermeyen site, gec oldu ama iyi olmus hesabı kesmek, gec bile kalındı. her neyse gecde olsa hatadan dönmek kardır

joebass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
234
43
Hayırlısı olsun bana uğursuz geliyor bu site

Yusufaygn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
747
93
' Betticket‘ firması ile olan sponsorluk anlaşmamızı sonlandırmış bulunmaktayız. Betticket Sitesine sitemiz tarafından destek verilmemektedir.

@Başkan suan içerde param var paramı ödememekte ısrarcı davranıyorlar lütfen bana yardımcı olur musunuz para yatirdim bonusta aldım dedikleri kurallar dahilinde oynadım ama paramı vermiyorlar cekim talebinde bile bulunamıyorum sponsordu sitenize ben yatirim yaptığım zaman bi yardımcı olacakmısınız ?