Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bettogg 30 FreeSpin Deneme Bonusu

Gkemal

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
69
13
8
Arkadaşlar ben yatırım yapıp çekcem ama sizce güvenilirmi

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
58
28
Ben sizin yerinize yatirdim cekim verdim guncelleme bahanesi yapiorlar 2 saattie odmeiorlar yatirim yapmayin bu itlere

xzehra02

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
32
3
8
Şartları neler çünkü ben 4 bin lirayı geçtim yatirimsiz cevrimsizse direk çekim talebi olustircam

tugrul3838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
106
30
28
Arkadaslar bunlar serefsiz azcik para kazanininca ödeme yapmiyor 14100 tl yi ödeyemediler gunluk cekim limiti koydular 1 ay once konu acip ekranda paylasmistim 1000 tl cekimlimiti koyuyolar bide eski temsilcimin daveti ile gittigim halde odemeyi bu sekilde yaptilar

Resat01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
271
88
28
Dolandırıcı zitede aldığımıza bak

Faik6795

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
689
246
43
Ben ödemeyi aldım 100 tl yatırım yapıp 1 kere çevirdim

asamet

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
21
8
► Sugar rush oyunu içerisinde freespinleriniz aktif olmaktadır. ► Freespin, kayıt esnasında kodu girmeniz durumunda aktif olmaktadır. Sonrasında aktif olmamaktadır. ► Freespinden kazandığınız tutarın x15 çevrim şartı bulunmaktadır. ► Promosyon kazancından en fazla 300TL çekim yapılabilirsiniz. ► Bu promosyondan elde edilen kazançtan çekim talebi verebilmek için minimum 100TL yatırım yapıp yatırdığınız tutarı 1 kat çevirmeniz gerekir. ► Freespin kazancınızı yalnızca Pragmatic sağlayıcısında kullanabilirsiniz. Bettogg ailesi bol şanslar diler.

asamet

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
21
8
eespinden kazandığınız tutarın x15 çevrim şartı bulunmaktadır. Bu promosyondan elde edilen kazançtan çekim talebi verebilmek için minimum 100TL yatırım yapıp yatırdığınız tutarı 1 kat çevirmeniz gerekir