Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betturka 20 TL Deneme Bonusu

andres

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,616
1,764
113
Bu site yaşıyor mu

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
ceza değil bilmediğin yerden havale ile çekimde şöyle bir sıkıntı var kart numaranı kişisel bilgilerini öğrenince sana bildirim ya da doğrulama mesajı gelmeden quick transfer kyiv ua trendyol 1394 bb gibi yurtdışı hesapları 125-145 tl arası para çekiyorlar hesaptan başıma geldi bir kere 138 tl çektiler ziraat canlı desteğe sordum bildirimler açık şifreyi yeniliyorum arada nasıl çekmişler diye kart numaranızı bildikleri sürece çekebilirler dedi kartı yenilettim itirazda bulundum 30-180 gün arası dönüş yapacaklar sözde daha da kullanmadım banka havalesi rahatım
İyide merak ettiğim Havale ile çekerken kart numaranı yazmıyorsun ki ? Sadece İban yazıyorsun dediğin ne alaka adam senin ibanını yazıp paranı mı çekiyor ?

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,719
5,546
113
İyide merak ettiğim Havale ile çekerken kart numaranı yazmıyorsun ki ? Sadece İban yazıyorsun dediğin ne alaka adam senin ibanını yazıp paranı mı çekiyor ?
yok dostum bende vermedim kart nosunu buluyor ibneler birkaç site dekont istediydi zamanında içerideki parayı çekmek için mecbur verdiydik bilgileri sansürleyip gönderdiğim halde bir şekil bulup çekmişler ayrıca kart nosunu öğrenmek zor değil bir insanın bu kadar kolay olmamalı para çekmek ziraatin canlı desteğinin dediği kart numaranızı bildikleri sürece çekebilirler diyor çoktan kapattım zaten o kartı itiraz kabul edilmiş iki hafta önce bakalım alabilecek miyiz 138 tlyi hiç zannetmiyorum ama

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,719
5,546
113
Kart numarasını bildikleri zaman çekebilirler diyorsa iyi o zaman girsinler bir yere garson olarak adamlar kart bırakıyor dilediğini çeksinler mk onay falan olmadan siktiğimin bankaları
hiç sorma mk dellendirdiler gecenin 4ünde çekmişlerdi bir de şubeye gidip yurtdışı hesabından gece 4 te çekilmiş bildirim gelmedi geç gördüm arada havale işlemi yaptık bilmediğimiz için dedim sonrasında işlem yaptığınız için banka şüpheleniyormuş falan dedi 130 lira için nezarete sokturacaklardı adamı sakin kaldım yine