Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betunlim 100 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Prquerr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
169
43
Onay kodu teknik sorunlardan dolayı hemen gelmiyor olabilir. En kısa sürede onay kodu eposta adresinize göderilecektir. Sorun yaşadığınız için özür dileriz.

Atrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
356
112
43
Kardeş senin kaç tane mesajıni okudum hiçbirini anlamadım kelimeler Türkçe halbuki ne anlatıyon sen hayırdır derdin sitelerden isteyen koparabilen koparır bu niye senin zoruna gidiyo kimse kimsenin hakkını çalmıyor site ananın mi babanın mı hayırdır . Her konuda birileriyle tartışma yaratiyorsun üzerler seni
Yav siz varya tam bir film makinesi siniz sesli güldüm size

Murat007

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
445
118
43
birader konu boyunca yok multiciler şöyle multiciler böyle deyip duruyosunuz sanki elinizden ekmeğinizi alan oldu yapın kardeş sizde bende açık kalp ameliyatı yapamıyorum ama gidip kalp cerrahına sallamıyorum ekonomi ortada insanlar para kazanmak için her fırsatı değerlendirmek zorunda siz ağlasanızda sızlasanızda bu iş bu şekilde devam edicek vergi vermeyen milletin ocağını söndüren kumar sitelerine çoklu hesap açtığı için insanların utanmasını falanmı bekliyosunuz ya da aldığınız bonusla zengin olacağınızın garantisinimi aldınız bu ne saçma bi yakarış lan
Ulen kurban olsunlar multicilere bende oynuyorum Multi hesaplardan hatta bence herkes oynamalı şiddetle tavsiye ediyorum 😂😂😂 abicim zaten adamlar bizim içimizden geçmiş batcagimiz kadar batmisiz Multi kullanmayıp da napalim yani Allah herkese akıl fikir vermiş kullan diye beyin vermiş sana kullanıp kullanmamak ta size kalmış 😂😂 yok multiciler bizim hakkımızı yiyor flan demişler ulen ne hakkı hangi hak bu mk Multi açarken sizden bide helallik mi isteyelim hahahahahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂

ajuSa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,924
1,383
113
Ulen kurban olsunlar multicilere bende oynuyorum Multi hesaplardan hatta bence herkes oynamalı şiddetle tavsiye ediyorum 😂😂😂 abicim zaten adamlar bizim içimizden geçmiş batcagimiz kadar batmisiz Multi kullanmayıp da napalim yani Allah herkese akıl fikir vermiş kullan diye beyin vermiş sana kullanıp kullanmamak ta size kalmış 😂😂 yok multiciler bizim hakkımızı yiyor flan demişler ulen ne hakkı hangi hak bu mk Multi açarken sizden bide helallik mi isteyelim hahahahahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂
multiyi mülteci diye okudum az daha küfür edicektim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...