Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betunlim 25 Freebet + 222 Freespin Bonus ( 25 Yatırımlı)

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
66
28
Payfixle gondermiolar heralde 25 dakkadir beklenende

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
66
28
Benden belge istediler herkesdenmi istiorlar varmi belgesiz c ken

Kadersiz68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,199
537
113
Arkadaşlar site ödeme yapıyor daha önce paylaşmıştım çeken oldu ondan sonra bonusu kaldırıp çekim yapanlardan belge talep etti Multi açan çok oldu buraya

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Kardeşim benim peki direk yatırdıgım parayı oynamadanmı çektin bide bilgin varmı frebet kazancının sınırı varmı biliyomusun senden ricam yardımcı olabilirsen
sınır yok ıstedıgın kadar cek ben 50 tl yatırdım onada bahıs aldım bır tane daha 50 freebet cıktı onada aldım sonra kazancın hepsını cektım yatırdıgın parayı oynayacaksın

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
66
28
Benim hedabi kapattilar kafalarina yattiklarina odeme yapiorlar yatirim yapilmas ne oldugu belli deil sitenin 50 lira cope gitti

mrtt4121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
341
69
28
Çekim veriyorum reddediliyor 50 TL yatırım sağladım neden reddediliyor

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
66
28
Yok 1 dakka yok 30 saniye digemlere inanmayin arkadaslar site dolandirici direk belge isteyip atincada hesabi kitliorlar odeme kesinlikle yapmiyor paranizdan olmayin

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Yok 1 dakka yok 30 saniye digemlere inanmayin arkadaslar site dolandirici direk belge isteyip atincada hesabi kitliorlar odeme kesinlikle yapmiyor paranizdan olmayin
hadı bız belge atıyoruz gonderıyoruz sen neye gore dıyorsun ha sıte dolandırıcıdır bılmem etmem ben freebetten 600 tl para cektım nıye ınanmasınlar sıte adamımıyız ha odeme yapmıyorlardır bıze denk gelmıstır bılmem ben 50 tl yatırdım 30 sanıyede hesabıma gectı para yalan atıpta sızın paralarınız benım cebıme gırmeyecek ya ha tavsıyede etmedık bırısı paylasmıs saolsun bende aldım freebetı denedım yatırım yaptım cektım gorsellerıyle paylastım demekkı cekılebılıyormus o rıskı alın daha dıkkatlı davranın dıye ama demekkı cekıp cekemedık demek lazımmıs

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
66
28
Bizde belge qttik arkadasim adamlar hesabi kitlemisler tek aciklamasida site dolandirici baska bi manasi varmi 3 4 kisiye gonderiorlar milleti inandiriorlar sana 600 odemis 600 kisininde 50 lirasina cokup 100 misliyle cikartmislar hedefleri bu zaten