Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betvast Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alibaki78

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
54
22
8
Beyler bu sahtekar siteye sakin yatırım felan yapmayın

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
ceken varmı ben 1.800 yaptım 140 lira verdi spinler cekim verdim inş öderler 100 liramı ödeyin ulann .d asdfasf

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
arkadaşlar bonus kurallarını iyi okuyalım. üye olduğunuzda otomatık olarak aktarılıyor. freebet yada freespin seçiyorsunuz. çekim için belli bir çevrim gerekiyor. deneme bonusu çekimleri mesai saatleri içinde yapılıyor.
mesai saatleri kaçtaymıs biliyonmu

rogier

Üye
Yeni Üye
37
2
8
5 kere talep verdim iptal oldu hala bekliyorum 100 TL ödenecek daha ödeme yapmadılar kimlik yükle vs 50 tane iş buyurdular bekliyorum hala ödeme alan oldumu

Esse1929

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
36
18
5 kere talep verdim iptal oldu hala bekliyorum 100 TL ödenecek daha ödeme yapmadılar kimlik yükle vs 50 tane iş buyurdular bekliyorum hala ödeme alan oldumu
Yok kardeş bende de aynı ödeme yapmamak için yapıyolar yaramaz site ödeme yapmiyor

beko5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
103
12
18
Merhaba Forum Arkadaşları,

Betvast'ta yeni üyelere 100 TL Freebet veya 50 Freespin fırsatı var!

Kayıt işlemi sırasında SMS doğrulama gerekiyor. Yanlış numara girişi yapılırsa kayıt tamamlanmıyor. Kayıt işlemi sona erdikten sonra, SMS doğrulama yapmış olduğunuzdan dolayı telefon güncellemesi gerekmiyor. Kayıt işlemi tamamlandığında, Freespin veya Freebet seçenekleri karşınıza çıkıyor. Siz de istediğinizden birini seçip kullanabiliyorsunuz. Canlı destekle iletişim kurma ihtiyacı ortaya çıkmıyor. Çekim işlemlerinde ise selfie ve kimlik bilgisi talep ediliyor. Çevrim tamamlanınca 100 TL olarak, kendi hesabınıza, papara, paybol ve pep ile çekim talebi vermek gerekiyor. Yoksa tekrar talep vermenizi istiyorlar. Deneme bonusu çekimlerini de 08:00-17:00 saatleri arasında gönderiyorlar. Umarım bilgiler yeterli olmuştur.

Üyelik oluşturmak için Google'da "betvast" yazıp giriş yapabilirsiniz yada twitter hesaplarından linki görebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.
Google tazacagimiza link kiysaydin ya))

ouzarslan

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9
3
3
Ödeme filan yapmıyorlar arkadaşlar sakin üye olup zamaninizi boşa harcamayın. Saatlerdir iptal ediyorlar çekimi. Kimlik yükledik selfie yükledik ona bahane buna bahane.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...