Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betvenedik 20 TL ( Yatırımsız )

Sensiz1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
34
28
Bu nedir ya bakiyem 0 sabah bir uyandım gece cekim verdim sabah gelir diye uyudum şokla uyandım sen gel saatlerce uğraş 300 yapmak adamlar bakiyeyi silmiş ne olcak şimdi

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
Sikayetvar da herkes konu açsın arkadaşlar insanlar görsün bazende çözüme ulaşabiliyor siz yinede üşenmeyin sikayet konusu açın bence sikayetvara ben açtım

Sensiz1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
34
28
Bende çocuklara bayramdan sonra yasak bitince hediyeniz tamam demistim yasak var diye bahane ediyordum onlarda ne güzel uyumuşlardı şimdi ne cevap verecem bilmiyorum baba olmak çok zor insan baba olunca anlıyor sorumluluk sahibi olmak çocukken bunu anlamıyorduk tabi şimdi anliyorum

mstf1468

Üye
Yeni Üye
35
4
8
Vermiyosaniz açmayın bari böyle bişi insanları umutlandiriyolar ayıp yaptıkları ama kendileri kaybeder daha da oraya giren mi olur acaba

memet34

***İsYaNKaR59***
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
713
287
63
Herkes şikayet vara konu açsın arkadaşlar

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
Dünn çektik diyenlerde yalan dolan onlarda sitenin adamı bence
Alla alla baksen site adamı diyor.oglum adamlar ödedi yalan mı atacam.gecmis sayfalara bak bakalım kaç saat bekledim ödeyecekler mi acaba dolandırıcı mi mi bun diye yazdım.ama ödediler

Moderatör tarafında düzenlendi:

KUMARBAZ1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,627
8,387
113
Arkadaşlar varmı bir önerisi olan bu parayı nasıl alabiliriz freespin alsak çıksak farklı oyunlarda bakiyeyi bu şekilde sıfırlasak sonra ufak bir miktar yatırıp o freespin leri açsak yerler mi sizce

Ekli dosyalar