Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betvole 20₺ & 20 Free Spin

BlackJack

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
293
94
28
- Beyler bonusu alırsanız her türlü paranızı öderler benim modemim bile yeniydi bundan 1 sene önce bana vermemişlerdi onu hatırlıyorum ama paranız kalmaz bu sitede sağlamdır yani.

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
bu kashar ve paranın köpeği olmus ınsanların sitesine üye olmayı dusunen veya bonus ıcın uye olayım alıyım diyen varsa düşünmesin. bunların anasna laf atsan. önce para dıyecek kadar karaktersız bı sıtedır.

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
ayı ip yüzünden 7-8 ay oncesıne kadar 10 kişiden 8 ine bonus vermemıslerdi. biraz once canlı destek cakma: adı handan.. gercek adı ise: yollu bireye güzel gecırdım.
1 tl bile yatırmamanızı onerırım. ne kadar saglam sıte dıyen varsa buraya.

site bonus vermek ıstemıyor. kolay yoldan üye topluyor. ve hesap kapatma sırasında gercek yüzünü gösteriyor.

ve hala üye olup para yatırım cekeyım dersen girecegın rısk kadar bu allahsızlara para yedırme ihtimalındır..

kısaca zenginseniz direkt canlıdan sizin ananızı .... diyin. paran varsa olur tabi sekerım lafını duyabılırsınız

2 yıllık uyelık hayatımda hiçbir siteye yazmadıgımı buraya yazıyorum.. akıllı olan buraya yatırmaz. git merdıven altına yatır daha iyi