Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti bhs / Beyler Ne Yapmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,784
6,765
113
boz gs'den patlamasa bile gençlerden patlar

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
kumar oynuyorsan kaybetmeyi goze al derim gelecegi varsa gelir zaten

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
Haydi genclerr haydii genclerr diyip kuponun kazanmasini bekle :) gs kazandi bile

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
sadece iddaa da genclerbirlgine baktim.Birincisi Bu maç tek oynanuyor.oyleyse şikeli.ikincisi 18.30 da iki maç var.bu baştaki.al sana yine ters gelir.mac sonu-1 olmasina % sifir ihimam veriyirum.ilk yari mac sonu: 2/2 yada 0/2 biter.
SEN !!! @My856874 ;
Sana iki çift sözüm var.
-Birincisi benim yorumumu [ komik] olarak görmeden önce asıl komik olan 30 yıl kafa patlatmış üzerinde sayisiz kez deneme yaparak yaşınizin 1.5 kati kadar tecrübe ederek analiz ettigim konu değil komik olan...
-İkincisi ise komikliğin birinci maddede ne demek istediğimi eğer anladinsa,tam oradadir aç gözünu de bak !!:D:D:D

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
SEN !!! @My856874 ;
Sana iki çift sözüm var.
-Birincisi benim yorumumu [ komik] olarak görmeden önce asıl komik olan 30 yıl kafa patlatmış üzerinde sayisiz kez deneme yaparak yaşınizin 1.5 kati kadar tecrübe ederek analiz ettigim konu değil komik olan...
-İkincisi ise komikliğin birinci maddede ne demek istediğimi eğer anladinsa,tam oradadir aç gözünu de bak !!:D:D:D
sen buraya bakma salamasyon hesap kimlij fotosy atarim ozelden yasimi gorursun yillarij tecrubesi ne diyor bana bak izle konya nin canlida oran cok artacak ve ms1 olacak bu da tecrubedir he gs ya gelirsek rize ters takim bize ama avantajimiz seyircisiz bir tik daha iyi oynarsak ve falcao nun formu kaderimizi belirler 20 yillik tecruben olsa suan da damilyarder olup bu konuya cevap vermezdin komik olma sebebide bu dostum

Buno02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
936
589
93
Kardeş bozdur kuponu 500 ü çek kalan maçların yanına leverkuzene 2 den 2 gir bas 142 tl yi kalan maçların tutarsa yine aynınparayı alırsın bozdurmayıp kalan maçlardan yatarsa hava alırsın bu şekilde en azından yeni bi heyecn yaşarsın

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Kardeş bozdur kuponu 500 ü çek kalan maçların yanına leverkuzene 2 den 2 gir bas 142 tl yi kalan maçların tutarsa yine aynınparayı alırsın bozdurmayıp kalan maçlardan yatarsa hava alırsın bu şekilde en azından yeni bi heyecn yaşarsın
mantikli dedigin

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
sen buraya bakma salamasyon hesap kimlij fotosy atarim ozelden yasimi gorursun yillarij tecrubesi ne diyor bana bak izle konya nin canlida oran cok artacak ve ms1 olacak bu da tecrubedir he gs ya gelirsek rize ters takim bize ama avantajimiz seyircisiz bir tik daha iyi oynarsak ve falcao nun formu kaderimizi belirler 20 yillik tecruben olsa suan da damilyarder olup bu konuya cevap vermezdin komik olma sebebide bu dostum
Kazandiğin en iyi kuponu at buraya.Sözler değil kuponlar konuşsun varmisin hodri meydan sana !!!:D

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Kuponun kaderiyle oynama bence ben çok pişman oldum bozma işinden bozdunmu gelir o kupon üzülürsun. Bozmazsin pişman olursun .diğer alternatif 642 nin 142 ine aynı maçlara atabilirsin .enazindan 500 un garanti olur .rahat izlersin kuponu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...