Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bi Sorum Var Acil Destek

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Selamın aleyküm herkese bol şanslar
Reisler 3 telefon kullanıyorum şuan hattımın takılı olduğu telden hattı çıkarıp 3. Tele takmam lazım şuan çok acil fakat bu telefonda (iphone 7) whatsappta ve kasa gibi bi uygulamada silinmemesi gitmemesi gereken gizli mesajlar belgeler ve videolar var. Hepsi numara üstüne kayıtlı.
Şimdi ben hattı çıkarıp 3. Tele taksam ama whatsappı ve kasa uygulamasını iphonedan silmesem , sırf hattı çıkardığım için tüm her şey gitmez di mi?
Teşekkürler

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,108
1,293
113
Reisler 3 telefon kullanıyorum şuan hattımın takılı olduğu telden hattı çıkarıp 3. Tele takmam lazım şuan çok acil fakat bu telefonda (iphone 7) whatsappta ve kasa gibi bi uygulamada silinmemesi gitmemesi gereken gizli mesajlar belgeler ve videolar var. Hepsi numara üstüne kayıtlı.
Şimdi ben hattı çıkarıp 3. Tele taksam ama whatsappı ve kasa uygulamasını iphonedan silmesem , sırf hattı çıkardığım için tüm her şey gitmez di mi?
Teşekkürler
gitmez sanırım

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,786
6,766
113
Teşekkürler
gitmez

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,786
6,766
113
ama hattı takacağın telefonda whatsapp'ı aktif etmemen lazım edersen iphonedeki whatsapp kapanır o zaman gider

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
El mahkum çıkaracağım mecburen hattı