Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Bilgilendirme ✔️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaantsr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
332
46
28
Benim kullanıcı adım kaantsr0635 ID 73259459 teşekkürler şimdiden

Mücahit28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
252
60
28
Beyler bukadar acele etme ize gerek yok sakin olun adam gerekli açıklamayı yaptı işte 2 kez atanlar belli sunucu hatası gece 12 ye kadarda yüklenir fri sipinler biraz anlayışlı olun adamlar etkinlik düzenlemek zorundada değil yani bekleyin sakin sakin heyecana gerek yok

lucifer

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
88
13
8
bende ilk sayfadayım hala eklenmedi, bekliyoruz bakalım. Etkinlik için teşekkürler.

robean35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
471
47
28
Arkadaşlar halledicez 2 kere aynı hesaptan gönderenler sunucudan kaynaklandığı belli sorunun
ben sayfa yenılenmedıgı yazınca hata kodu verdıgı ıcın tekrar yazdım 3 kez gıtmıs ama hepsı aynı kullanıcı adı aynı ıd coklu katılım denmıs

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Sayın Başkan kullanıcı id yerine kullaniçi adı yazanlarıdan madur etmeyin lutfen uyarınınizı göremedik konu başlığı altında siteye giriş çok zor konuya gitmek daha zordur görmedik uyarıyı kullanıcı adımızı yazdik

penthos

Üye
Yeni Üye
25
10
3
Sayın Başkan kullanıcı id yerine kullaniçi adı yazanlarıdan madur etmeyin lutfen uyarınınizı göremedik konu başlığı altında siteye giriş çok zor konuya gitmek daha zordur görmedik uyarıyı kullanıcı adımızı yazdik
bende k.adı yazdım kullanıcı adı yazanlara eklenmiyor mu?

Mücahit28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
252
60
28
Yükler
Ler kardeşim zaten not düşmüş admin daha hızlı yükleme yapılması için id yazın diye twk tek kullanıcı adına uğraşmasıznlar :)

Mücahit28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
252
60
28
@Blue's adam açıklar dedik beyler 2-3 mesaj atanlarda yararlanıyor başkan açıklamış server kasmasından kaynaklı kimsenin hatası yok

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Arkadaşlar ID numarası yazan herkesin katılımı iletildi. Kullanıcı adı yazan arkadaşlar için bir liste hazırlayıp atacağız. O arkadaşların yüklemeleri anca gece yapılabilecek.

Not✔ Free Spin yüklemeleri tek tek manuel yapılmakta o yüzden onu yükleyen arkadaşımızın da insan olduğunu lütfen unutmayalım.

Teşekkürler,

cillop

Üye
Yeni Üye
11
0
1
Arkadaşlar ID numarası yazan herkesin katılımı iletildi. Kullanıcı adı yazan arkadaşlar için bir liste hazırlayıp atacağız. O arkadaşların yüklemeleri anca gece yapılabilecek.

Not✔ Free Spin yüklemeleri tek tek manuel yapılmakta o yüzden onu yükleyen arkadaşımızın da insan olduğunu lütfen unutmayalım.

Teşekkürler,
Bekleriz acelemiz yok başkan. etkinlik için teşekkürler elelrinize sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...