Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bilgilerimiz Ele Mi Geçirildi ?

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Bugün sıradışı sms ler geldi vakko damat tween occasion sportive tazedirekt d-smart occasion samsonite kahvedunyası atasay
onay kodu falan diyor hep nedir bu ?

bir numaran da sizi aradık ama ulaşamadık tarafınıza özel sporda tek maç çevrlimli yatırımsız 2000 tl bonus eklemesi yapmak ıcın sesli onayınızı almak gerek diye sms atmış

varmı aynısı bugün başına gelen ?

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,324
9,010
113
Bugün sıradışı sms ler geldi vakko damat tween occasion sportive tazedirekt d-smart occasion samsonite kahvedunyası atasay

bir numaran da sizi aradık ama ulaşamadık tarafınıza özel sporda tek maç çevrlimli yatırımsız 2000 tl bonus eklemesi yapmak ıcın sesli onayınızı almak gerek diye sms atmış

Bugun benide cok whatsaapdan yabancı no aradı Arap kadınlar felan noluyoruz dost anlamadım

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,067
2,489
113
Vallaha dün de WhatsApp bana uyarı vermiş numaranızla farklı cihazdan giriş onayı bekleniyor SMS şifresi gelmiş

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Bi numara var aradı 5-6 gündür arıyor çalışıyom açamadım sonra molada tesadüf geldi açtım
dalga geçti sanırsam doyumbetten arıyorum dedi 250 tl freebet ekleyeıblırım dedı sonra sıteyı bulamadım whatsapp dan da yazmadı

tango35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
790
634
93

he kanka beni de aradılar bana da 20k çevrimsiz bakiye ekleyelim direk çek dediler de ben de umursamadım

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,405
1,549
113
Kod felan vermeyin bu kadar basit her türlü dolandırılıcılık var bilmiyor musunuz
Bilgini vermediğin yer mi kaldı sanki bi de sormuşsun gözlüklü