Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bilgisayar Hakkında

primat

Çıktık bir sevda uğruna...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
181
318
63
Oyun iynayacaksa kesinlikle laptop almayin. Piyasa geregi 4 k lik laptoplar 7 - 8 civarinda. 5k ya bi kasa toplatin 2 binede temiz bir monitör alin tamamdir. Sistem tavsiyesi istersen bir iki video birakabilirim ama onlarda stokta olmuyor. Hazir sistemler var onlara bi goz at. Sadece kasa monitor ekipman haric.
Oneri olarakta su gozume takildi

Teşekkürler başkan

Batursmc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,278
2,782
113
Başkan sordum şimdi riot valorant dedi öyle birşeymiş bide cs go oynuyormuş :D
Riot Dediği Loldür Onun için 2 bin tllik pc bile İş görür ama valorant Yüksek kapasite pc istiyor Zaten laptop alma Masa üstü al oyun bilgisayarı oluyo hem daha ucuz hem daha iyi oyunlar için laptopta Oyun oynanmaz Masa üstünü daha çook sever

primat

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
181
318
63
Riot Dediği Loldür Onun için 2 bin tllik pc bile İş görür ama valorant Yüksek kapasite pc istiyor Zaten laptop alma Masa üstü al oyun bilgisayarı oluyo hem daha ucuz hem daha iyi oyunlar için laptopta Oyun oynanmaz Masa üstünü daha çook sever
Tamamdır başkan cansın leptopu kesin sildim aklımdan bi masaüstü bakmak lazım

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,947
2,689
113
Başkan sordum şimdi riot valorant dedi öyle birşeymiş bide cs go oynuyormuş :D
he tamamdır :D bende de aynı oyunlar var evet masaüstünde de her zaman daha iyi performans alırsın laptop yerine mutlaka masaüstü al öncelikle hazır toplanan sistemler var onlarda çok iyi bende ayarlayabilirim. bütçen bu oyunları oynamaya fazlasıyla yeter hele ki masaüstü alıcaksan ...

arafat100

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
272
43
28
Hocam . Pc fiyatları şuan için çok uçuk . Laptop ve masaüstü aynı özelliklerde pc ler nerden baksan arada 1000 tl oynar. Kullanım acısından masaüstü tercih edilir . Bazı arkadaşlar laptoplar oyun için falan uygun değil yazmış çok iyi gaming laptop vardır . Neyse sen masaüstü bak . 6 7 bin arası özellikler için Aşağı da ortalama fiyat bu .

Özellikler :
-Ryzen 5 veya 3( amd oyun grafik performansı için daha iyi )
- Geforce gtx 1650 ( yüksek performanslı ekran kartı . Ekran kartı değişebilir ben örnek yazdım )
- 8 16 gb ram
- gaming anakart m2 desteği olanlar.
-512 gb ssd( yüksek veya daha az kapasiteli de alınabilir . )

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,947
2,689
113
Valorant ta RİOT yapımı öncelikle dost. LOL den bahsetmemiş ayrıca Valorant sistem gereksinimleri de gayet düşük minimum 4 milyarlık bir pc de bile rahatlıkla oynatır

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,947
2,689
113
Hocam . Pc fiyatları şuan için çok uçuk . Laptop ve masaüstü aynı özelliklerde pc ler nerden baksan arada 1000 tl oynar. Kullanım acısından masaüstü tercih edilir . Bazı arkadaşlar laptoplar oyun için falan uygun değil yazmış çok iyi gaming laptop vardır . Neyse sen masaüstü bak . 6 7 bin arası özellikler için Aşağı da ortalama fiyat bu .

Özellikler :
-Ryzen 5 veya 3( amd oyun grafik performansı için daha iyi )
- Geforce gtx 1650 ( yüksek performanslı ekran kartı . Ekran kartı değişebilir ben örnek yazdım )
- 8 16 gb ram
- gaming anakart m2 desteği olanlar.
-512 gb ssd( yüksek veya daha az kapasiteli de alınabilir . )
pc fiyatları düşmesi çok zor benim aldığım pc bile 1 ay geçmeden 700 tl değerlenmişti o yüzden dolarda hazır tavan yapmamışken alması daha mantıklı gibi

arafat100

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
272
43
28
pc fiyatları düşmesi çok zor benim aldığım pc bile 1 ay geçmeden 700 tl değerlenmişti o yüzden dolarda hazır tavan yapmamışken alması daha mantıklı gibi
Aynen ben almasın demiyorum . Fiyatlar bu vakitten sonra düşmez . Imkani ve ihtiyacı olan alsın tabiki .

primat

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
181
318
63
Sağolasınız başkan eskiden bilgisayar almıştık 3.5bin tertemizdi şimdi şu fiyatlara bak :D ona o kadar sağlam kasaya gerek yok az çok oyalansın yeterli

Lacoste52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
469
125
43
Beyler 1 hafta önce dell g3 15 oyun bilgisayarı aldım şimdi satmak istiyorum sebebi ise nakite ihtiyacım var yoksa bir şeyden değil isteyene satarım