Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bilgisayar Hk.

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,044
2,074
113
Dostlar herkese merhaba 25-30 k arası nakitim var. Yigenin için bilgisayar toplicam. Anlayan birisi varsa eğer bu miktara neler alırsan parça olarak 5-6 sene kadar götürür beni . Yardımcı olursanız çok sevinirim

zaferello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
443
113
43
Hiç anlamam dost ama deli gibi bilgi sahibi olan insanlar var ama bu işle ilgili umarım forumda da vardır

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,252
1,577
113
Dostlar herkese merhaba 25-30 k arası nakitim var. Yigenin için bilgisayar toplicam. Anlayan birisi varsa eğer bu miktara neler alırsan parça olarak 5-6 sene kadar götürür beni . Yardımcı olursanız çok sevinirim
İ5 13 yada 14. Nesil bir işlemci en az 16 gb ram DDR5 4800mhz yaza 5200 mhz ekran kartı rtx 4060dan aşağı alma 8 Gb oda bütce yeterse mutlaka i5 yerine i7 13650 al. SSD olarakta 1 TB disk iş görür ama bütcen kısıtlı olmasa daha yüksekleri alabilirsin

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,367
13,574
113
Güzel bi pc için nerden baksan ekran kartı zor alırsın işlemcisi kasası derken of of

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
ne oynuyor kaç yaşında ?

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,267
818
113
Toplama sahibinden al direk sağlam bilgisayarlar var