Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bilgisayardan Anlayan Arkadaşlardan Yardım

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,589
6,633
113
şifremi hatırlıyorum da gmail hesabını sildikten sonra metamask da gitti. Tekrardan gmail aktifleştirip entegre ettikten sonra direkt girmiyor. 12 adımlı kodla giriş yapmamı istiyor. Bilgisayar resetlemediğim için şuralarda takıldım makalede Ekli dosyayı görüntüle 549089
mobile metamask indir kanka şifrenle giriş yapıp dediğim adımları uygula 12 adımlı şifreyi istemeden ayarlar kısmına atla direkt

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
mobile metamask indir kanka şifrenle giriş yapıp dediğim adımları uygula 12 adımlı şifreyi istemeden ayarlar kısmına atla direkt
O zaman cüzdanı alamaz o kelimeleri kaybedersen cüzdan yanar keşke sildigin gün sistem geri yükleme yapsaydın 8 ay olduysa geri yükleme mümkün değil artık

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,156
562
113
O zaman cüzdanı alamaz o kelimeleri kaybedersen cüzdan yanar keşke sildigin gün sistem geri yükleme yapsaydın 8 ay olduysa geri yükleme mümkün değil artık
ben şu konumdayım aslında ve çözüm de var diyor ama ilerleyemedim

1717502354226.png

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,156
562
113
Dost sen bu geri kurtarma programlarindan hangilerini denedin
recuva resimleri geri yüklemeyi denedim 2 saat taradı son 10 dk kala elektrik gitti ve tekrardan taramayı yapıyor onu bekliyorum. BTCrecover diye bişi var onu kullanmaya çabalıyorum. Metamask kendi support makalelerinde şey diyor : bilgisayar dosyalarında gizli ifadeyi bulabilirsin eğer şifreyi biliyorsan diyerekten

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
2,325
113
recuva resimleri geri yüklemeyi denedim 2 saat taradı son 10 dk kala elektrik gitti ve tekrardan taramayı yapıyor onu bekliyorum. BTCrecover diye bişi var onu kullanmaya çabalıyorum. Metamask kendi support makalelerinde şey diyor : bilgisayar dosyalarında gizli ifadeyi bulabilirsin eğer şifreyi biliyorsan diyerekten
Metamaskin support kismini okudum ben de baya ama sey diyor bizden biriyle iletisim kur yaziyor. Support.metamask.io bu linkte sagda start a conversation var hocam oradan biriyle gorusmeyi denedin mi hic

Bir de chatgpt geri yükleme icin EaseUS Data Recovery Wizard diye bir sey onerdi bunu dene istersen en guclu program bu diyor chatgpt

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
2,325
113
Metamaskin support kismini okudum ben de baya ama sey diyor bizden biriyle iletisim kur yaziyor. Support.metamask.io bu linkte sagda start a conversation var hocam oradan biriyle gorusmeyi denedin mi hic

Bir de chatgpt geri yükleme icin EaseUS Data Recovery Wizard diye bir sey onerdi bunu dene istersen en guclu program bu diyor chatgpt
Ease Us yuklerken verinin kayboldugu surucuye yuklememeye dikkat ediyor diyor ama haberin olsun

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,156
562
113

en son chat cpt ile sohbet ettim o da zor yaparsın dedi. canlı destek ile de konuştum makaleden yaparsan yap yoksa yolu yok dedi. Sonuç olarak tamamen saldım 156bin lirayı crypto cüzdanlarda bulamayacağım şekilde yalan ettim diyebilirim :D metamask FTN'den bulurum belki inancı vardı o da yalan oldu öyle duracak sonsuza kadar sanırım :D teşekkürler herkese

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
2,325
113
en son chat cpt ile sohbet ettim o da zor yaparsın dedi. canlı destek ile de konuştum makaleden yaparsan yap yoksa yolu yok dedi. Sonuç olarak tamamen saldım 156bin lirayı crypto cüzdanlarda bulamayacağım şekilde yalan ettim diyebilirim :D metamask FTN'den bulurum belki inancı vardı o da yalan oldu öyle duracak sonsuza kadar sanırım :D teşekkürler herkese
Chatgpt bulman imkansiz diyor zaten direkt de yine bir umut yardimci olmaya çalıştım hocam üzüldüm valla. Yine su son yazdigim programi bir dene sana zahmet bos oldugunda da içimde kalmasın kendi param gibi uzuldum valla yalan yok 150k cok iyi para

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Anahtar kodları ss almak yerine
Kendine mail göndermen daha sağlıklı olur
Maile bir şekilde ulaşabilirsin
Ama böyle durumlarda sıkıntı yaşarsın
70 bin e patladı sana geçmiş olsun

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,156
562
113
Anahtar kodları ss almak yerine
Kendine mail göndermen daha sağlıklı olur
Maile bir şekilde ulaşabilirsin
Ama böyle durumlarda sıkıntı yaşarsın
70 bin e patladı sana geçmiş olsun
hesapları açarken ilk defa metamaskla tanışmışım filan akıl edemedik tecrübe ettik bize pahalıya mâl oldu. Yardımcı olmaya çabalayan herkese çok teşekkürler

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
hesapları açarken ilk defa metamaskla tanışmışım filan akıl edemedik tecrübe ettik bize pahalıya mâl oldu. Yardımcı olmaya çabalayan herkese çok teşekkürler
En güvenilir cüzdanlarla matemask Trustwallet gibi soğuk cüzdanlar
Borsalar patlar ama buralara bir şey olmaz
Buranın da böyle sıkıntısı var işte gitti mi kurtaramıyorsun

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Beyler merhaba ben 8 ay önce yanlışlıkla googleden çıkış yaptım ve otomatik olarak metamasktan da çıkış sağladı. Metamask cüzdanda 900 FTN var ve 8 aydır kullanamadan duruyor. Hesabın şifresini ve adresini biliyorum ama 12 adımlı kod yok ( sildim yanlıslıkla 1 yıl önce pcden).

1-2 yıl önce silinen fotoları geri yükleme yada bulabilme şansımız var mı acaba? Yapabilen olursa 5000 TL ödül
900 ftn bi kamyon para be.ben olsam matemaks merkeze gitmistim cokdan 😁

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
3,091
113
Ben metamask kullanmıyorum dost ama onu en başta ss alman gerekiyordu almadıysan da çok zor geri getirebilmen ama illa ki bir bileni vardır