Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet BioNTech Davası

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
kapl kirizleri belki baska bişeden artdı aşıdan olduu kesin mi

Aslan344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,166
447
83
2 aşı yedim buradan iyi mi?
3 doz asiim var 2 ay önce hastenlik oldum doktorlar şaşırdı yaşım 24 kalp ritim bozukluğu odlugunu söylediler ve doktor son dönemlerde covid aşısı yaptıranlarda kalp krizi geçirmeye başlamışlar Allah herkesin yardımcısı olsun hepmize geçmiş olsun

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,996
43,572
113
İnşallah ölürüm

reddragon20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,128
341
83
3 doz asiim var 2 ay önce hastenlik oldum doktorlar şaşırdı yaşım 24 kalp ritim bozukluğu odlugunu söylediler ve doktor son dönemlerde covid aşısı yaptıranlarda kalp krizi geçirmeye başlamışlar Allah herkesin yardımcısı olsun hepmize geçmiş olsun
Sana da geçmiş olsun. ilerleyen aylarda, yıllarda çıkar kokusu

Masterchef25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
203
43
Tam 1000 Euro verdim sahte asi kartı almak için 🤣
Tazminat alabiliyor muyuz?

afyok03

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,393
1,095
113
Valla ben hiç aşı olmadım rahatım o konuda 😃

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Davasi olsa ne olur ki bütün aşı şirketleri sonrasından sorumlu değiliz gibi bir ibare yazan kağıt imzalattılar o aşıları olurken yine ceza alırlar olan vatandaşa oldu

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Devlet yaş tahtaya basar mı kardeşim ? Devleti devlete şikayet ediceksin
Dost devlet ile alakası yok o aşı olduğunda doldurduğun forumda yazıyormus yani kolun 2 den 3 e çıksa bile gerekli mercilere şikayet yok

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Devletler dost mesela Türkiye'de asi zorunlu değilken Almanya'da hemşire kuzenime hastanesi olmak zorundasın demiş
Kardeş salla Almanya'yı japonyayi Türkiye'de aşıyı zorunlu hale getiren kim ona bak sen önce kendi halkına bunu zorunlu yapıp sonra ticaretini yapan falan