Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Biontekmi Sinovak Aşı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
yarın aşı olcam hangisini yaptırıyım. sırf haftada 2 kere pcr testi yaptırmamak için aşı olcam vallahi. malum okuyoz otobüse binerken onu bunu yaparken test istiyolar heryerde. herkes biontek ol diyor sinovakın nesi var. siz hangisini oldunuz

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Ben biontec oldum yeni aşı sistemi sınovac geleneksel aşı vurulmuya gittiğimde sınovac olsaydı onu olcaktim geleneksel aşı olduğu için ama Avrupa biontech oluyo İnşaallah sonradan bu aşıların bi zararı olmaz

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,734
10,354
113
yav hocam atma şöyle şeyler çıldırcam. bende olmamak istiyomda dayatmalar başladı işte. haftada 2 kere burnumu deldiremem beyne kadar sokuyorlarmış çubuğu. okuyom mecburen bişey yapmam lazım:(
Sözde zorlama yoktu isyeri asi olmayanlarla calisamicaz dedi ben biontech yaptirdim 2 doz sadece 1 2 gun ikisindede sol kolda uyusma agri oldu burna cubuk sokma isine gelince sokunca bisey yokta sonra alerji gibi oldum burnum yandi bir kaç gün ikisindede tam tedavi bitirdigi yok ama biontech daha agir bir asi icinde canlı hucremi ne varmis

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
Sözde zorlama yoktu isyeri asi olmayanlarla calisamicaz dedi ben biontech yaptirdim 2 doz sadece 1 2 gun ikisindede sol kolda uyusma agri oldu burna cubuk sokma isine gelince sokunca bisey yokta sonra alerji gibi oldum burnum yandi bir kaç gün ikisindede tam tedavi bitirdigi yok ama biontech daha agir bir asi icinde canlı hucremi ne varmis
venom olacaz desene ag canlı hücre ne...

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Kamuda değilsen kimse kimseye bir şey dayatmaz gün gelecek toz duman olacak bu illet kafana göre takıl

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Geçen pazardayım kadın kolumu tuttu gecerken aşı yapacaktı😅 şaka mısınn AQ😅

Absinth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
813
441
63
2.dozu 3 ay önce falan oldum ikisi de Biontech, herhangi bi sorunla daha karşılaşmadm

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Aşı olmazsan ölürmüsün evet
Aşı olursan ölürmüsün hayır (%99.9)
Aşı olursan ölürmusun cevabına hiçbir profesör hiçbir yetkili hayır cevabını veremezken sen veriyorsun rütbe baya yüksek tebrikler okanbet.com dan bir adet 15 freebet kazandınız

yirmisekiz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
468
171
43
yav hocam atma şöyle şeyler çıldırcam. bende olmamak istiyomda dayatmalar başladı işte. haftada 2 kere burnumu deldiremem beyne kadar sokuyorlarmış çubuğu. okuyom mecburen bişey yapmam lazım:(
Beyne kadar sokuyorlar miymis? Az mantikli olun. Kafanizi kullanin. Cahil, yobaz sayfalarin asi karsiti sacma paylasimlarina inanmayin.

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Aşı olursan ölürmusun cevabına hiçbir profesör hiçbir yetkili hayır cevabını veremezken sen veriyorsun rütbe baya yüksek tebrikler okanbet.com dan bir adet 15 freebet kazandınız
Güzel kardeşim aşı olanlarda kovid-19 dan ölüm oranı milyonda bir falan ki oda alı olursan %99.9 ölmezsin anlamına geliyor ki bunu o rütbeli abilerin söylüyor açıp bakarsın akşam televizyonlara her kanalda 5-10 tane çıkıyor 100 tane proftan 99 ü diyorki aşı olanlarda ölüm riski milyonda bir senin o her şeye evet hayır diyen o kel neciymiş ne yapmış arkadaş doktorumuymuş ? Salgın hastalıklarda ihtisas yapıp Prof mu olmuş ? Ona inanıyorsunda 100 tane den 99 ü alı ol diyen babam deden yaşında 50-60 senesini bu işe vermiş prof lara inanmıyorsun

Okaaaan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Ulan harbi komedi adama bak hiçbir yetkilinin aşıyı bulup çıkaranların veremediği güvenceyi %99.9 ile veriyor puhahahahahaha

Okaaaan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Güzel kardeşim aşı olanlarda kovid-19 dan ölüm oranı milyonda bir falan ki oda alı olursan %99.9 ölmezsin anlamına geliyor ki bunu o rütbeli abilerin söylüyor açıp bakarsın akşam televizyonlara her kanalda 5-10 tane çıkıyor 100 tane proftan 99 ü diyorki aşı olanlarda ölüm riski milyonda bir senin o her şeye evet hayır bide o yapmış arkadaş doktorumuymuş ? Salgın hastalıklarda ihtisas yapıp Prof mu olmuş ? Ona inanıyorsunda 100 tane den 99 ü alı ol diyen babam deden yaşında 50-60 senesini bu işe vermiş prof lara inanmıyorsun
ne milyonda biri kardeşim ne içiyorsun sen benim bir uzaktan tanıdığım birde yakın arkadaşım aşıdan sonra yoğunbakıma girip hayatını kaybettiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...