Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Biontekmi Sinovak Aşı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Danimarka isveç belçika gibi ülkelerde 50 bin kişi olmuş sadecw 😅😅😅😅😅

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
ne milyonda biri kardeşim ne içiyorsun sen benim bir uzaktan tanıdığım birde yakın arkadaşım aşıdan sonra yoğunbakıma girip hayatını kaybettiler
Sen içiyorsun güzel kardeşim aç açıklanan verilere bak çift dız olup ölen milyonda bir

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
aşı olmayanların 100/25 i ölüyosa aşı olanların 100/2 - 100-3 ü ölüyor galiba doğrumu anladım. bünyeye göre

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
ben bulamıyorum lütfen bana bu bilgiyi kanıtlarmısın
Hemen kanıtlıyorum yabancı dil varsa dünya sağlık örgütü verilerinide atabilirim şimdi sen koskoca Prof a inanmam kel kafaya inanırım diyorsan daha ben birşey diyemem 6 ay sonra zombi okurmuşuz o kısmıda bilemem ama olmayacağımız yönünde genel PROF ların kanısı 528D0E03-6D01-47A8-A2E2-755BD8EF5BDA.jpeg

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Hemen kanıtlıyorum yabancı dil varsa dünya sağlık örgütü verilerinide atabilirim şimdi sen koskoca Prof a inanmam kel kafaya inanırım diyorsan daha ben birşey diyemem 6 ay sonra zombi okurmuşuz o kısmıda bilemem ama olmayacağımız yönünde genel PROF ların kanısı Ekli dosyayı görüntüle 169657
Yoğun bakıma girenlerin %87'si aşısını tamamlamamış olanlar...

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Dikkatle oku yanlız entübe ve ölen yok ve ben aşı olan covid olmaz demedim hatırlatayım ölüm oranı şu veriye göre benim dediğimden de azda ben genel dünya ortalamasını söyledim WHO ya açıp bakarsan orada var bütün istatistikler

Okaaaan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113

Okaaaan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Dikkatle oku yanlız entübe ve ölen yok ve ben aşı olan covid olmaz demedim hatırlatayım ölüm oranı şu veriye göre benim dediğimden de azda ben genel dünya ortalamasını söyledim WHO ya açıp bakarsan orada var bütün istatistikler
öldü öldü yakın arkadaşım öldü geçen sene yanlış veriler verilirkende böyleydiniz...

Okaaaan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Biz ne diyoruz hocam aşını tamamla %99.9 ölmezsin diyoruz aynı şey sen neyi ispatlamaya çalışıyorsun ?
kaç doz mesela belkide 15 doz bunun bir sınırı söylenmiyor her ay 1er doz artırılarak gidiyor

Okaaaan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
kaç doz mesela belkide 15 doz bunun bir sınırı söylenmiyor her ay 1er doz artırılarak gidiyor
2 doz denildi 3 doz oldu şimdi 4 doz çıktı kaç doz daha ilerleyecek sonu yok bunun, bu şekilde kimse aşısını tamamlamamış oluyor :)

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Hocam sen kele İnan koskoca proflara inanma WHO a inanma bütün dünyadaki proflar bilmiyor bu kel biliyor peki sen inanmak istediğine inanmışsın zaten belge istedin belge verdin cevap olarak bu konuda hiç bir uzmanlığı olmayan bir komplo teorisyeninin tweetini atmanda abesle iştigal oldu :) kolay gelsin

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Ulan tahtalıköy git aşı ol konuyu da kapat la millet haberleri izleye izleye kafayı yemiş

Okaaaan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Hocam sen kele İnan koskoca proflara inanma WHO a inanma bütün dünyadaki proflar bilmiyor bu kel biliyor peki sen inanmak istediğine inanmışsın zaten belge istedin belge verdin cevap olarak bu konuda hiç bir uzmanlığı olmayan bir komplo teorisyeninin tweetini atmanda abesle iştigal oldu :) kolay gelsin
aşıyı tamamlamak için kaç doz aşı olmak gerekiyor ? 2doz olan tamamdı şimdi 4 doza çıktı daha kaç doz alınacak ?

Okaaaan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Harbi götümle gülüyorum...

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
2 doz denildi 3 doz oldu şimdi 4 doz çıktı kaç doz daha ilerleyecek sonu yok bunun, bu şekilde kimse aşısını tamamlamamış oluyor :)
Her duyduğuna inanma 4. Dozun sebebi açıklandı merak edip okusaydın 4. Dozun kimlere ne amaçla tavsiye edildiğini bilirdin. 3. Doz unda kimler için ne şekilde tavsiye edildiği belli ilken yine sen kele İnan :) Cİp takıyorlar yok aşı ol cezbeden koluna yapışıyor falan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...