Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bir Günde 28.351 Vaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Nasıl bir dünyaya denk geldik. Virüsü cikaran ilac yapip satacam diye dunyayi ne hale soktu.

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
rakamlar zaten 25-30-40binlerdeydi. bu durumu sadece belirti gösterenleri açıklıyoruz şeklinde savunuyorlardı. muhtemelen bu güne kadar hastalığı geçirenlerin sayısı 4-5 milyon civarındadır

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,639
6,541
113
Valla kimse inanmiyodu zaten 3 bin 4 binli rakamlari bu 28 binede sasirmadik Allah yardimcimiz olsun

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Mıllet akıllanmıyo hala maske takmayan taksada adam akıllı takan yok

warcold

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,096
946
113
durum zaten hep kötüydü sadece açıklamayorlar hala da eksik paylaşıyorlar türk tabipler birliği günde 49 binden fazla vaka var diyor imamoğlu sadece covidden bugun 250 kişi öldü istanbulda diyor bunlarda sıkışınca mecbur yavaş yavaş açıklamaya başladılar

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
848
281
63
haberlerde 28 bin diye geçti mi

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Ya boş boş konuşmayın geriden konuşması kolay isin içine girmeden ayıp tutmak kolay
Yok 40 bin vaka varmış açıklamıyormuş
Ya günlük 100 bin vaka var dense ne değişecek merak ediyorum
Sırf muhalefet olsun diye abuk sabuk işlere kalkisiliyor sanki virusu hükümet getirdi
Ya bu is hükümeti asan mesele
Komple yasak konsa olmaz yasak konmasa olmaz her taraf için zor süreç
Adamlar yasak koyuyor millet rahat duruyor covid testi pozitif adamın bankadan para çekmeye gidjyor

Silvergrey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
515
95
28
Virüs var tamam ama biraz dikkat edilse rakamlar çok az olur adamlar maskeyi takmayı bilmiyor biri çenesinin altında diğerinin burnu açık bazıları koluna takmış görünce deli oluyorum

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,639
6,541
113
Ya boş boş konuşmayın geriden konuşması kolay isin içine girmeden ayıp tutmak kolay
Sırf muhalefet olsun diye abuk sabuk işlere kalkisiliyor sanki virusu hükümet getirdi
Adamlar yasak koyuyor millet rahat duruyor covid testi pozitif adamın bankadan para çekmeye gidjyor
Dostum muhalefet icin degil ama 2 bin 3 bindeki endiseyle 28 bin 30 bin arasindaki endise ve korunma yollari bir olmaz millet daha fazla ciddiyeti alir heralde hukumetin isi degil bizden cok hukumet ister bir an once bitmesi ve herseyin normale donmesini

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Dostum muhalefet icin degil ama 2 bin 3 bindeki endiseyle 28 bin 30 bin arasindaki endise ve korunma yollari bir olmaz millet daha fazla ciddiyeti alir heralde hukumetin isi degil bizden cok hukumet ister bir an once bitmesi ve herseyin normale donmesini
dostum eğer açıklamalar 30 40 vin dediğim gibi açıklansa kaos un olmayacağının garantisi varmı?
Ekonomi olarak karşılığı ne olur?
Herşey denilen kadar kolay olsa herkes yapar ki bu pandemi sürecinin bir an önce böylesini ülkelerdeki hukumetlerdir muhalefet için bulunma fırsat eleştirmek için neden çok olur
Ben.burada hükümeti koruma amaçlı demedim
Ama herşey ama hükümeti bağlanıyor aklım almıyor milletin bu kadar koru körüne düşman gibi davranmak
Neyse bu benim.şahsi fikrim

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
👍

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
dostum eğer açıklamalar 30 40 vin dediğim gibi açıklansa kaos un olmayacağının garantisi varmı?
Ekonomi olarak karşılığı ne olur?
Herşey denilen kadar kolay olsa herkes yapar ki bu pandemi sürecinin bir an önce böylesini ülkelerdeki hukumetlerdir muhalefet için bulunma fırsat eleştirmek için neden çok olur
Ben.burada hükümeti koruma amaçlı demedim
Ama herşey ama hükümeti bağlanıyor aklım almıyor milletin bu kadar koru körüne düşman gibi davranmak
Neyse bu benim.şahsi fikrim
Onlem alinamiyorsa herkes isine bakacak neyi savunuyorsun? Demekki isin icinden cikilamiyor olan sana bana oluyor yazik degil mi?

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Onlem alinamiyorsa herkes isine bakacak neyi savunuyorsun? Demekki isin icinden cikilamiyor olan sana bana oluyor yazik degil mi?
Ya kardeşim bir tane ülke şöyle adamlar önlemini almış hersey rayinda olan
Ya hala nasıl bir düşüncedir bu önlem deniliyor
Ya kardeşim covidli hasta karantinaya alınıp bankadan para çekmeye gidiyor adamlar sokak başına polis dikipte kontrolmu yapsin

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Hala onlemden bahsediyorsun?
Bu dünya geneli pandemi?
1900 lerde ki ispanyol gribini araştır
1200 lerdeki veba salginini araştır
Kardeşim bu o kadar önlemle şunla bunla hemen çözülecek is değil?
Sağlık bu bunun üzerinden siyaset yapan guruh bence vatana ihanet kadar ağır suç olmalı
Bu is hükümet isi değil devlet isi hükümetler gelip geçici as olan devlet o yüzden biraz daha sagduyulu olmak.gerekir

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Ya kardeşim covidli hasta karantinaya alınıp bankadan para çekmeye gidiyor adamlar sokak başına polis dikipte kontrolmu yapsin
Avm lerin acilmasi bir onlem memurlarin veya calisanlarin normal duzende calismalari bir onlem :) mesela su an Ingiltere de karantina uygulaniyor devlet vatandasina calisma ben sana parani verecegim diyor sahip cikiyor benzeri ornegi cok diger ulkelerde. Turkiye ucuyor kaciyor sahlaniyor ne de olsa :)

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,231
1,756
113
Çin ? Adamlar bu işin çıktığı yer covidli adam dışarı adımını atsa sürükleye sürükleye evine götürüyorlar ota boka zor kuvvet kullanan hükümet buna neden kullanmıyor ? Hasta sayısı tamamen açıklansa ne olacakmış açıklanmadı da ne oldu yalandan kime hayır gelmiş? Yazın ülkede virüs yok gibi davran turizm bitince yaygara çıkart yok ya tabii ki hükümeti eleştireceğim aldığım nefesten vergi veriyorum ben YÖNETEMİYORLAR

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Hala onlemden bahsediyorsun?
Bu dünya geneli pandemi?
1900 lerde ki ispanyol gribini araştır
1200 lerdeki veba salginini araştır
Kardeşim bu o kadar önlemle şunla bunla hemen çözülecek is değil?
Sağlık bu bunun üzerinden siyaset yapan guruh bence vatana ihanet kadar ağır suç olmalı
Bu is hükümet isi değil devlet isi hükümetler gelip geçici as olan devlet o yüzden biraz daha sagduyulu olmak.gerekir
Aynen afedersin k.cimizda bomba patliyor ona kadar sag duyuluyuz da sonuc?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...