Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bir Günde 28.351 Vaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,231
1,756
113
Avm lerin acilmasi bir onlem memurlarin veya calisanlarin normal duzende calismalari bir onlem :) mesela su an Ingiltere de karantina uygulaniyor devlet vatandasina calisma ben sana parani verecegim diyor sahip cikiyor benzeri ornegi cok diger ulkelerde. Turkiye ucuyor kaciyor sahlaniyor ne de olsa :)
Anlamaz hocam anlamaz vallaha anlamaz devleti yöneten şu an hükümet hükümeti eleştirmeyecekmişiz vatan haini okurmuşuz :D

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Çin ? Adamlar bu işin çıktığı yer covidli adam dışarı adımını atsa sürükleye sürükleye evine götürüyorlar ota boka zor kuvvet kullanan hükümet buna neden kullanmıyor ? Hasta sayısı tamamen açıklansa ne olacakmış açıklanmadı da ne oldu yalandan kime hayır gelmiş? Yazın ülkede virüs yok gibi davran turizm bitince yaygara çıkart yok ya tabii ki hükümeti eleştireceğim aldığım nefesten vergi veriyorum ben YÖNETEMİYORLAR
Allah in yarabbim cin ile biz birmiyiz
Ya kardeşim tamam sunu desen anlatım ekonomik olarak destek çıkmıyor öyle yada boyle yapılır bu anlaşılır elestri
Ama pandeminin yayılmasını hükümet yapmış gibi konuşuyorsunuz madem diğer ulkelerde herşey doğru yapılmış ingiltere deki olum sayisi amerikada ki olum sayisi
Madem onlar iyi yapıyor niye onlarda o kadar cok

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Ya kardeşim tamam sunu desen anlatım ekonomik olarak destek çıkmıyor öyle yada boyle yapılır bu anlaşılır elestri
Ama pandeminin yayılmasını hükümet yapmış gibi konuşuyorsunuz madem diğer ulkelerde herşey doğru yapılmış ingiltere deki olum sayisi amerikada ki olum sayisi
Ekonomide de saglikta da tirt anca sehir hastanesi bilmem ne beton reformundan baska bise yok icinde sistem olmadiktan sonra

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,231
1,756
113
Ben İngiltere Amerika iyi yaptı dedim mi sana? Çin örneği verdim sana ? Yok muydu bizim şahlanan bi ekonomimiz de idare edemedik ? 14 günde minimuma düşecek virüsle 1 yıldır uğraşıyoruz sebep paramız yok para olmamasının sebebi kim hükümet? Eleştirince de hain olacağım ha ? Mitingler yapıldı bu ülkede AYASOFYA AÇILDI AYASOFYA 300 BİN KİŞİ DİP DİNEYDİ ONUN SUÇU KİM?

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Ekonomide de saglikta da tirt anca sehir hastanesi bilmem ne beton reformundan baska bise yok icinde sistem olmadiktan sonra
Dostum tamam sen haklisin birşey demiyorum
Yasin kaç bilmiyorum ama doğru düşünmüyorsun ama saygı duyuyorum

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Ben İngiltere Amerika iyi yaptı dedim mi sana? Çin örneği verdim sana ? Yok muydu bizim şahlanan bi ekonomimiz de idare edemedik ? 14 günde minimuma düşecek virüsle 1 yıldır uğraşıyoruz sebep paramız yok para olmamasının sebebi kim hükümet? Eleştirince de hain olacağım ha ? Mitingler yapıldı bu ülkede AYASOFYA AÇILDI AYASOFYA 300 BİN KİŞİ DİP DİNEYDİ ONUN SUÇU KİM?
Ya cin deki durumun ne olduğundan ne kadar haberin var
Madem minimize etme sanları var dünyada bir ülke dediğini yapıp minimize etseydi ya
Ya bos bos muhalefet yapmayın
Ayasofya ne alaka?
Ayasofya açılınca sanki.virüs patladı ayasofya nin şuana kadar açılmaması suc

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,231
1,756
113
Madem minimize etme sanları var dünyada bir ülke dediğini yapıp minimize etseydi ya
Ayasofya ne alaka?
ULAN SEN DEMEDİN Mİ BU HÜKÜMET NE YAPSIN DİYE BÖYLE BİR ZAMANDA 300 BİN KİŞİYİ DİP DİBE GETİRMEK ÇOK MU MANTIKLI HAREKET ? YEMİN EDERİM SİZİN OY KULLANMANIZ HARAM ADAMDAKİ MANTIĞA BAK

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Ayasofya ne alaka?
Ayasofya insanligin ortak mirasi bir degerdir hatta bir muze statusundedir neyi suc? O zman Eyfel Kulesi nin varligi da bir suc :D bu nasil bir anlayis la ?

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,231
1,756
113
Ayasofya insanligin ortak mirasi bir degerdir hatta bir muze statusundedir neyi suc? O zman Eyfel Kulesi nin varligi da bir suc :D bu nasil bir anlayis la ?
Ayrıca Mustafa Kemal Paşanın Ayasofya’yı neyin karşılığında müzeleştirdiğini sorsam bilmez Atatürk babasının hayrına müze yaptı sanıyor bu güruh

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Ayrıca Mustafa Kemal Paşanın Ayasofya’yı neyin karşılığında müzeleştirdiğini sorsam bilmez Atatürk babasının hayrına müze yaptı sanıyor bu güruh
Cok bencilce ve kustahca bir soylem zihniyettir ayrica soz konusu cami ise gayet guzel camiler de mevcut Ayasofya da da ibadet ediliyordu sonra deger nedir fln bunlar onemsiz konular :) vallahi cok yazik oluyor bazi seylere

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,231
1,756
113
Cok bencilce ve kustahca bir soylem zihniyettir ayrica soz konusu cami ise gayet guzel camiler de mevcut Ayasofya da da ibadet ediliyordu sonra deger nedir fln bunlar onemsiz konular :) vallahi cok yazik oluyor bazi seylere
Yakında benim evi de cami yapacaklar ah güzel ülkem neler yaşıyor vallaha bilahare yazık

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
sabaha kadar da tartışsanız anlaşamazsınız :)

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Reıs yanlıs yerlere dogru gıdıo konusman esprını baska seyler uzerınden yap lutfen @Bjlover

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
arkadaş bi ara 10-20 lere indi. nasıl günlük 200 lere çıktı. onu geçtim 200 sadece istanbulda ölenlerin sayısı imamoğlu söyledi. nasıl bi ülkeye düştük 800-1000 belkide geçik ölü var küçük çocuk gibi yutturmaya çalışıyorlar. gerçek rakamları söyleseler millet korkacak ulan bu kadar basit denklemi bile neden kavramakta güçlük çekiyorlar. hay ekonominiz batsın. ülkede felaket derecede bişey olsa ilk kaçacaklar başımızdaki bu devlet adamları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...