Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Birşeyi Farkettiniz Mi ?

Caner54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,688
2,014
113
Bir sabah bir bakacaz şafak operasyonuyla halı üstünde sürüklenerek dış kapıa çekiliyoz 😀

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,627
2,587
113
Napiyo mesela bu dediğim iki site 100 de 20 veriyo istediğin kadar alabilirsin bide bir kat çevrim 1.50 orandan oyna yeterli 40 k da 8 k alıyorsun
sen ilk önce benim en başta konuyu açtığım yazıyı oku sonra yorum yap

mucahit53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
225
68
28
Ben de bişey farkettim özellikle slotlar 1 aydır kuruş koklatmıyor 🥺

Sekeranil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
925
441
63
Dün telegramda bir kanalda şahit olduğum zlot 100 kişiye direk çekilebilir 1000 TL kod verdi 5 dakika icinde

Cancan9876

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
141
43
Devleti soyup 40 seneyle yargılanıp serbest kalınan bi ülkede kumarbaz da çok olur katil de hırsız da vergi kaçıran da hepsi olur dostum insanları buna iten kumar aşkı değil biz sadece bu işi kumarla çözmeye çalışan taraftayız kumardan parayı kırma derdindeyiz burda çoğu kişi eminim yoo ben halimden memnunum diyordur ama bende birşey fark ettim eskiden çocukluktan başlardı şimdi çevremde sosyal medyada bu forumlarda gördüğüm kadarıyla 30 dan sonra başlayan bi ton insan var neden çünkü alnının akıyla kazandığın para geçinmeye yetmiyor insanlarda bi hayalin peşinde belki şurdan parayı kırarım yada aylık sigara paramı çıkarsam yeter diyenlerle dolu insanı kötülüğe genelde yokluk iter hırsız(nedeni ne olursa olsun hırsızlık çok kötü birşey orası ayrı)anasının karnından ben hırsız olmak için doğdum diyerek çıkmıyor ki aslında onun derdi de kolay yoldan para sadece yöntemi bizden farklı eskiden millet zora gelemiyor demek ki diyip milleti aşağılardım iş hayatına atılınca anlıyorsun günde 10 saat 12 saat çalışıp İstanbul da yaşıyorsun o çalıştığının karşılığı olarak al sana 1 aylık kira paran diyolar e ben ne yicem ne içicem hiç mi eğlenmeye hakkım yok arkadaşlarımla kafelere gitmeyecek miyim kız arkadaşım olmayacak mı dediğinde eee orası kimi bağlar ki. Hele benim gibi daha doğru düzgün 2 kelimeyi bir araya getiremeden sana emir yağdırmaya çalışan insan görünce delleniyorsan kumarbaz olmak olabileceğimiz en masum şey...
Bende içimi döktüm hakkınızı helal edin ama durum böyle maalesef.

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,627
2,587
113
Devleti soyup 40 seneyle yargılanıp serbest kalınan bi ülkede kumarbaz da çok olur katil de hırsız da vergi kaçıran da hepsi olur dostum insanları buna iten kumar aşkı değil biz sadece bu işi kumarla çözmeye çalışan taraftayız kumardan parayı kırma derdindeyiz burda çoğu kişi eminim yoo ben halimden memnunum diyordur ama bende birşey fark ettim eskiden çocukluktan başlardı şimdi çevremde sosyal medyada bu forumlarda gördüğüm kadarıyla 30 dan sonra başlayan bi ton insan var neden çünkü alnının akıyla kazandığın para geçinmeye yetmiyor insanlarda bi hayalin peşinde belki şurdan parayı kırarım yada aylık sigara paramı çıkarsam yeter diyenlerle dolu insanı kötülüğe genelde yokluk iter hırsız(nedeni ne olursa olsun hırsızlık çok kötü birşey orası ayrı)anasının karnından ben hırsız olmak için doğdum diyerek çıkmıyor ki aslında onun derdi de kolay yoldan para sadece yöntemi bizden farklı eskiden millet zora gelemiyor demek ki diyip milleti aşağılardım iş hayatına atılınca anlıyorsun günde 10 saat 12 saat çalışıp İstanbul da yaşıyorsun o çalıştığının karşılığı olarak al sana 1 aylık kira paran diyolar e ben ne yicem ne içicem hiç mi eğlenmeye hakkım yok arkadaşlarımla kafelere gitmeyecek miyim kız arkadaşım olmayacak mı dediğinde eee orası kimi bağlar ki. Hele benim gibi daha doğru düzgün 2 kelimeyi bir araya getiremeden sana emir yağdırmaya çalışan insan görünce delleniyorsan kumarbaz olmak olabileceğimiz en masum şey...
harika ve özet bir yazı olmuş, eline diline sağlık. 👏👏

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,294
644
113
sen ilk önce benim en başta konuyu açtığım yazıyı oku sonra yorum yap
Artacak diyosun o saydığın sitelerin zaten yatırımı az 500 yatır 1 k ile başla bunu çoğu kaybediyo çevrim var çünkü senin dediğin ufak yatırımcılar için geçerli

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,294
644
113
harika ve özet bir yazı olmuş, eline diline sağlık. 👏👏
Şunu da soylim o yatırımcı seviyesi ne ulaşsın zaten kesecek ama hiç bir zaman ulaşamayacak o saydigin sitelere herkes son çare olarak bakiyo mesela ben o sitelere hiç yatırım yapmiyom

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,627
2,587
113
Şunu da soylim o yatırımcı seviyesi ne ulaşsın zaten kesecek ama hiç bir zaman ulaşamayacak o saydigin sitelere herkes son çare olarak bakiyo mesela ben o sitelere hiç yatırım yapmiyom
Dostum yazıda hala ne demek istediğimi anlamışsın, ben direk o sitelerden bahsetmiyorum genel olarak bahsediyorum

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,294
644
113
Dostum yazıda hala ne demek istediğimi anlamışsın, ben direk o sitelerden bahsetmiyorum genel olarak bahsediyorum
Genel olarak değişen bisey yok aynı bonuslar hatta düşüş bile var senin dediğin cevrimli bonuslar onlara giren zaten 100 de 90 zani kaybediyo çoğunda cekim verince bitmez çevrim oluyo

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,294
644
113
Başımız cidden çok büyük belada..
Kendini asmazsan bisey olmaz benim yatırım yaptığım site çok az kaçak site yokken de çok iyi biliyorum saat 12 kiye kadar iddia bayi önünde bekliyorlar yıllardı böyle tüpçü iddiayı aldi herkes kacağa döndü çünkü tüpçü zorlastirdi iddayi

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,294
644
113
Hatta şuan suda var isim değiştirip gelen siteler arttı dolandirmis ismini değiştirmiş gelmiş biri daha geldi yakında duyurur kendini kampanyalarla

totem344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
208
127
43
Geçen emniyet açıklama yapmıştı sadece 1 ayda 100 milyon Euro kazanıyorlar

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,911
43,518
113
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻