Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bitloda Kalan Parayı Çekme Hakkında

Raven

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,180
457
83
Bitloya çoğumuz üye olmuşuzdur. Ben de üye olmuştum ordaki 30 lira gözüme batıp batıp duruyordu. Para yatırıp çekmek de istemiyorum. En sonunda uzun uğraşlar sonucu paribu hesabıma aktarabildim. Paribudan da banka hesabıma çektim. O kadar uğraştan sonra bizim 30 lira 19 lira olarak geldi bana ama olsun sonuçta geldi :)
İlk önce bitlo hesabınızı doğrulamanız gerekiyor selfi melfi işte zaten tüm bilgilerimiz her yerde var bir de selfili olsun ne olur ki.
Ondan sonra işlem ücreti kesmeyen Litecoin var bundan alıyorsunuz. Paribu hesabınıza ltc gönderiyorsunuz ve işlem tamam :)

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Direk bankaya çek hiçbir kesinti olmasın gülüm niye bukadar meşakkatli bir yol seçtin 119 da ben çektim burdan bankaya kesintisiz 🙂

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,639
6,687
113
Dost ben kimlikde attım 2 aşamalı doğrulaması aktif ettim bitsne coin aldım 30 a Allah bilir noldu giremiyom şimdi hesaba

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,697
6,614
113
Bitloya çoğumuz üye olmuşuzdur. Ben de üye olmuştum ordaki 30 lira gözüme batıp batıp duruyordu. Para yatırıp çekmek de istemiyorum. En sonunda uzun uğraşlar sonucu paribu hesabıma aktarabildim. Paribudan da banka hesabıma çektim. O kadar uğraştan sonra bizim 30 lira 19 lira olarak geldi bana ama olsun sonuçta geldi :)
İlk önce bitlo hesabınızı doğrulamanız gerekiyor selfi melfi işte zaten tüm bilgilerimiz her yerde var bir de selfili olsun ne olur ki.
Ondan sonra işlem ücreti kesmeyen Litecoin var bundan alıyorsunuz. Paribu hesabınıza ltc gönderiyorsunuz ve işlem tamam :)
Bende gırdım baktım bende 3 TL kalmış

Ekli dosyalar

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bende deneyeyim bakalım

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
2 aşamalı güvenliği de yaptın mı bitlo da

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Ne yol izlemissin be kyc yapmadan zaten direk bankana cekebiliyorsun