Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,388
13,592
113
La şşş alo alo sakin ol ben kötü bi anlamda demedm bu kdr sert konusacak bişey yok ilk aldım adıma iade alırız fln dedin olmaz o bu dedin takılmadım ben
İnsanlık hali herşey olr bu kdr iyi bilsek zaten zenqin olur burada işimiz ne olur
memphisi de bsver orlondoda patlıcan oldu
ben sakinim bişe demedimki ve orlando geldi ztn ama ben 2 adımı birden geçmek için öyle yaptım bi nevi şuan 2 adımda patladım gibi oldu lakers maçı 1 per fazla cıktı diye sildim memphis koydum yani kendi kendimi yatırdım.

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,782
113
ben sakinim bişe demedimki ve orlando geldi ztn ama ben 2 adımı birden geçmek için öyle yaptım bi nevi şuan 2 adımda patladım gibi oldu lakers maçı 1 per fazla cıktı diye sildim memphis koydum yani kendi kendimi yatırdım.
Tmm lan en iyi rollcu sensin😁😁
Orlondo hakkkında özür dilerim sildim yorumumuda
Tek tek ataydn birazcık umutlanır neşelenirdik😀

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Tmm lan en iyi rollcu sensin😁😁
Orlondo hakkkında özür dilerim sildim yorumumuda
Tek tek ataydn birazcık umutlanır neşelenirdik😀
Çok tantana yapıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...