Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,420
3,989
113
Sırada kimdeyse tofas ilk ceyrek 41.5 bagiriyo beylerrrrrrr

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,323
1,670
113
Aga neyin kafasını yaşıyorsun, her mesaji her dmyi neyle goruyim, ve her onume gelene kusura bakma roll yaptıramam, haci baba tekkesi degilim
ben bana roll yaptır demedim ki kral birşey sordum sadece konuya yazmışın 1 tane maç vericektim size ister oyna ister oynama bende mesajım mesajının üstünde aynı sayfada görmemen bile imkansız altı üstü hayır bile desen kafi demek istediğim o değil

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
ben bana roll yaptır demedim ki kral birşey sordum sadece konuya yazmışın 1 tane maç vericektim size ister oyna ister oynama bende mesajım mesajının üstünde aynı sayfada görmemen bile imkansız altı üstü hayır bile desen kafi demek istediğim o değil
Aga her dakka burda değilim geldim bak sana açıklama yapiom, istemiyosan yazma ve takip etme bukadar basit

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,323
1,670
113
Aga her dakka burda değilim geldim bak sana açıklama yapiom, istemiyosan yazma ve takip etme bukadar basit
konuda fikir alışverişi maç paylaşımı falan yazıp sana alıntıya bile bakma gereksinimi duymamana söyledim sadece gerisi roll falan önemli değil rastgelsin sana bol şans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...