Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,531
4,562
113
Blackroseden dün 2k istedim yok dedi 45kyi tek yiyor şuan oturmuştur poker masasına dur gidip sitelerde masalara bakayım belki bulurum onu

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Aman kanka açılır yeni bir üyelik nolacak sanki :D black iyi adamdır böyle huyları varmış demekki forumda dolandırmayan varm ki
Var dost bizler varız.Bir tane Allahın kulu çıkıpta benim param bu adamda kaldı diyemez.Çok dostumuzla ticaretimiz oldu yeri geldi büyük yeri geldi küçük.Kimsenin kuruşu kalmadı.Benim çok kalan oldu ama herkes kendine yakışanı yapar.Bazı şeyler paradan önemlidir hep benim gözümde

Kesknly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,174
1,126
113
Valla 10kya kadar beni kesmez ama biri beni 45k dolandırsa yakar gemileri giderim sokakta mı topluyoz parayı nakiti yoksa telefonu televizyonu ne varsa alırım 2 se kuralı ya severek verir yada severek
O kadar aciziz ki kalkıp oraya gidecek yol param bile yok.. eşimin doğum günü gözümün içine bakıyor. Biraz borç biraz onun içindi. Daha önce de yaptık diye güvendik adam sandık. Eşek biziz herkese teşekkür ediyorum ulaşan başka numarası olan varsa yazabilirse sevinirim

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,531
4,562
113
Var dost bizler varız.Bir tana Allahın kulu çıkıpta benim param bu adamda kaldı diyemez.Çok dostumuzla ticaretimiz oldu yeri geldi büyük yeri geldi küçük.Kimsenin kuruşu kalmadı.Benim çok kalan oldu ama herkes kendine yakışanı yapar.Bazı şeyler paradan önemlidir hep benim gözümde
Orda cümle hatası yapmışım dolandırılmayan varmiki su forumda yazcaktim :D

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
O kadar aciziz ki kalkıp oraya gidecek yol param bile yok.. eşimin doğum günü gözümün içine bakıyor. Biraz borç biraz onun içindi. Daha önce de yaptık diye güvendik adam sandık. Eşek biziz herkese teşekkür ediyorum ulaşan başka numarası olan varsa yazabilirse sevinirim
Çok acı bir durum inşallah paranı alırsın dost yemin ediyorum çok üzüldüm

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113
Aman kanka açılır yeni bir üyelik nolacak sanki :D black iyi adamdır böyle huyları varmış demekki forumda dolandırmayan varm ki
Var tabi olmazmi isim saysam sadece sohbet ettiğim adamlardan 50 kişi sayarım sana oyle al ver yaptığımız rakamlarda öyle böyle az buz değil Ömer karakter meselesi dostum

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,531
4,562
113
Var tabi olmazmi isim saysam sadece sohbet ettiğim adamlardan 50 kişi sayarım sana oyle al ver yaptığımız rakamlarda öyle böyle az buz değil Ömer karakter meselesi dostum
İnsanlar anlık değişebiliyor bir anlık gaflete düşüyor mesela çok para dağıttı burda black ama işte sözüm yok gerisine inşallah gelir anlatır

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113

Nova-Finans kullansaydin şuanda eşine supriz hazırlıyor olurdun dost

Buarada eşinin doğum günü için bizi tercih edenlere %5 fazla ödeme yapıyorduk yanlış Tercih yanlış Firmada yapılmış

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
İnsanlar anlık değişebiliyor bir anlık gaflete düşüyor mesela çok para dağıttı burda black ama işte sözüm yok gerisine inşallah gelir anlatır
Rol için 100-200 vermek sonra verdiği paradan pay almak para dağıtmak değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...