Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,388
13,592
113
sen ne istiyorsun ne olsun forumda
şimdi herkes burda görüyor ben naptım ?

adam konuya gelip kışkırtsın laf atsın yetmezmış gibi özelden yazsın biz yapınca uyarı uyarı denilir bu adam forumun ağası mı anlamadım her istediğini yapsın bişey olmasın sonra eşitlik ? şimdi tam olarak benn ne yaptım reis anlat dinleyelim.

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,388
13,592
113
Başkan konuşuyor zaten kardeşim mesajını silen o merak etme görülüyor her şey forumda
ya enişte ben ne yaptım şimdi gören gördü illa gidip anasına bacısına sövünce suçlu oluncamı sen haklıydın haksız oldun diyilcek ben anlamadım ya

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,899
21,113

adam konuya gelip kışkırtsın laf atsın yetmezmış gibi özelden yazsın biz yapınca uyarı uyarı denilir bu adam forumun ağası mı anlamadım her istediğini yapsın bişey olmasın sonra eşitlik ? şimdi tam olarak benn ne yaptım reis anlat dinleyelim.
seni nasıl kışkırttı veya sen asıl kışkırdın ne yaptı sana

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,407
22,683
113

Abartma tamam selanı okumak zorunda bırakma beni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...