Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Blockhain hk.

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
bol şans kardesım aksam benı atlanta yaktı 232,5 ustten :)
Ben de aksam luckbete 50 attim 3 mac yaptim wurzburg 164.5 dan gittim mirac :( sonra bonusu 6 mac oynadim basket periyodlara sansa bala gelmis kasa oldu 500 ama cekim yok simdi sabahi bekliyoz

mes10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
375
77
28
Ben de aksam luckbete 50 attim 3 mac yaptim wurzburg 164.5 dan gittim mirac :( sonra bonusu 6 mac oynadim basket periyodlara sansa bala gelmis kasa oldu 500 ama cekim yok simdi sabahi bekliyoz
takım bahsi alma gardasım ya en ıyısı oyuncu bahsi aynen gun ıcınde cekılıyor lucky den umarım onu da katlarsın ben aylardır cekım yapamadım hıc freebet bıle cevıremıyorum amk hep tek mactan gıdıyor :)

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Benim de aynı hocam 2 aydır ne gelen var ne giden. XLM yolda diyor başka bir şey demiyor
Hesabin oonaysizdir dostum bana onaylanir onaylanmaz geldi bide ben iki hesap actiydim birine selfie eklemeyi unuttuydum naptiysam geri eklemeyince bitane daha actiydim sansima ikiside onaylanmis

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
takım bahsi alma gardasım ya en ıyısı oyuncu bahsi aynen gun ıcınde cekılıyor lucky den umarım onu da katlarsın ben aylardır cekım yapamadım hıc freebet bıle cevıremıyorum amk hep tek mactan gıdıyor :)
Yarin pideci kuponu yapicam 20 mac bebelki sayfalara cikariz 10k 20k alan diye :)
Ha bide gardasim benim adam 8 atmis iilk periyod iyimi 20.5 ust icin

mes10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
375
77
28
Yarin pideci kuponu yapicam 20 mac bebelki sayfalara cikariz 10k 20k alan diye :)
Ha bide gardasim benim adam 8 atmis iilk periyod iyimi 20.5 ust icin
iyi tabi ben dun Myles Turner 12,5 ust attım ılk perıyot 3 sayı attı maçı 15 sayıyla bıtırdı Budy 25 sayı civarı atar rahat ol :)