Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği Blue's - Mini Çekiliş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
yüzde 9 ihtimalli şans la kazanan arkadaşları tebrik ederim özellikle excalibur seni.polemik olsun istemem de bu 10 kişiden birisi dikkatimi çekti neredeyse tüm etkinliklerde kazananlar listesinde cidden bu kadar ballı mı bu arkadaş yoksa ........ :D
kim diye merak eden varsa diğer çekilişlere de baksınlar hemen göze çarpar :D

seriolisa1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
305
36
28
Bize çıkmıyor abi hiç bir çekiliş şansımız yok ne yapalim.

Uaydin07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,319
304
83
Çok şaşkınım ilk defa bir çekilişte kazandım yeminle

Excalibur80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
177
43
yüzde 9 ihtimalli şans la kazanan arkadaşları tebrik ederim özellikle excalibur seni.polemik olsun istemem de bu 10 kişiden birisi dikkatimi çekti neredeyse tüm etkinliklerde kazananlar listesinde cidden bu kadar ballı mı bu arkadaş yoksa ........ :D
kim diye merak eden varsa diğer çekilişlere de baksınlar hemen göze çarpar :D
Abi bu ikinci etkinligim ilk defa alıyorum oda Allah biliyor ya koydeyim hesapta paranyok mesgale çıksın diye çekilişe katildim :) belgelerle gel bana

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,929
600
113
eyvallah emegi gecen herkese teşekkürler.

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
Çok şaşkınım ilk defa bir çekilişte kazandım yeminle
sen kazan diye ben etkinliğe katılmadım. :D şaka bir yana zamanında 600.000 tirajlı gazetenin sony tv ödülünü kazanan tüm Türkiye'deki tek kişiyim.Ama buradaki çekilişlerde 10 kişiye ödül verilse ve katılımcı sayısı 11 olsa yine kaybediyorum :D o yüzden bu tür çekişilere katılmıyorum bu forumda.( çözemedim bu cenabet durumu )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...