Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bolopsiyon 250 TL Deneme Bonusu

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,389
1,476
113
Üye oldum eklenmedi bonus

acoriginsfor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
337
63
arkadaslar ponzi sistem olabilir yani. ilk ödemeyi yapıp yatırımcının daha yüksek miktar yatırmasını bekleyen sistem olabilir. ben deneme bonusunu kullandım 1000 çektim daha yapmadım. bilginiz olsun , yatırım yapmayabilirsiniz yani.

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
arkadaslar ponzi sistem olabilir yani. ilk ödemeyi yapıp yatırımcının daha yüksek miktar yatırmasını bekleyen sistem olabilir. ben deneme bonusunu kullandım 1000 çektim daha yapmadım. bilginiz olsun , yatırım yapmayabilirsiniz yani.
max 250 cekım 1000 nasıl cektınız pekı

acoriginsfor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
337
63
cekım kısıtlamasını nasıl kaldırttın .bn 0 ladım jackpot geldı ,kaldırır mısınız dedım kaldırdılar.cekım verdım geldi
ödeme yapıyor hocam , dolandırıcı vs oldugunu sanmıyorum ben. buradaki herkes herkese site adamı dolandırıcı diyor.

osmanpartal

Üye
Yeni Üye
11
0
1
Mail geldi , kişiye özel olduğunu sanmıyorum. 1000 TL Bonus tanımlıyorlar 20 katı çevrim ve 50 adet işlem açma şartını tamamladığınızda 250 TL çekebiliyorsunuz. 1-2 saate tamamladım ve çekimi verdim.

tüyo: film izler gibi hareketleri takip etmeniz lazım , ani yükseliş çıkışlarda işlemi hızlı yaparsanız çevrimi kolay tamamlayabilirsiniz.

bolopsiyon1.com
Lin var mi

Cikcik

Benim adım rahmi arkadeslar
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
246
43
Camur atmayın siteye ben aktif oynuyorum burda bayram bonusuyla 16K çektim 3 dk da ödedi , haftasonuna %200 bonus varmış gene yatırdım 5K bakalım bu sefer cekebilcezmi