Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bombabet 250 TL Deneme Bonusu

kulak222

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
781
222
43
cekim yapan yokmu cevrim bitti bekliyoz oyle

kulak222

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
781
222
43
Aynen bende, 2.500 beklemede. Hiç umudum yok bu siteden ama yatarsa ilaç olacak.
kral vallha dogru soyluyon canliya da baglaniyom hani agizlarini ariyom hesabi hic oyle seyde degiller ama gelcek gibi duruyo odeme ama insan tedirgin oluyo yani

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
Adam para yatırdım hesabım kilitlendi diyor, hâlâ çekim alan var mı diye soran ESKİ ,deneyimli !!!! benim gibi kaşar elemanlar var.Sizi anlamak mümkün değil ve anlamak istemiyorum da..Ne haliniz varsa görün.

kzmerkan

kmrbzpzvnk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
103
43
Adam para yatırdım hesabım kilitlendi diyor, hâlâ çekim alan var mı diye soran ESKİ ,deneyimli !!!! benim gibi kaşar elemanlar var.Sizi anlamak mümkün değil ve anlamak istemiyorum da..Ne haliniz varsa görün.
Ona bakarsan adamın biri kredi kartı harici ödeme yok kart bilgilerini çalacaklar dolandırıcı bunlar diyor ama öyle değil bir çok yatırım yöntemi mevcut. 1 kişinin demesiyle olmuyor o işler, genele bakmak lazım kral

Muratorak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
107
43
Ona bakarsan adamın biri kredi kartı harici ödeme yok kart bilgilerini çalacaklar dolandırıcı bunlar diyor ama öyle değil bir çok yatırım yöntemi mevcut. 1 kişinin demesiyle olmuyor o işler, genele bakmak lazım kral
Ben bu arkadaş iın böyle savunmasına sinir oldum senden ricam var o zaman çevrende yakın seni tanıyan evini adresini bilen arkadaşlara önersene siteyi yatırım tapıp çekim yapsınlar bi

kzmerkan

kmrbzpzvnk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
103
43
Ben bu arkadaş iın böyle savunmasına sinir oldum senden ricam var o zaman çevrende yakın seni tanıyan evini adresini bilen arkadaşlara önersene siteyi yatırım tapıp çekim yapsınlar bi
Ne diyorsun dostum insanların boğazına bıçak mı dayıyoruz yatırım yapsınlar diye. O kadar insan içinden illa yatırıp netice söyleyen birileri olacaktır. Ne alakası var araştırmayalım mı

mkdrn34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
71
32
18
Ne diyorsun dostum insanların boğazına bıçak mı dayıyoruz yatırım yapsınlar diye. O kadar insan içinden illa yatırıp netice söyleyen birileri olacaktır. Ne alakası var araştırmayalım mı
CANLI DESTEĞE BİLE BAĞLANILMIYOR KARDEŞİM SAAT 11 OLDU BU SİTEDEN HAYIR GELMEZ HAVADAN KİMSEYE 2500 ÖDEMEZ BU SİTE BOŞA BEKLIYORUZ BENİM UMUDUM KALMADI

Muratorak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
107
43
Tehlikeli siteleri önerme mantığında güven mantığında yorum yapma aslan parçası burada herkes akın teriyle akşama kadar para kazanıp kumar oynuyor bari şerefiyle şavaşa savaşa kaybetsin kaybeden bu siteler gibi attım oltayı bekliyorum balığı tuzaklarına düşmesinler. Benim nakit gitti önemli değil ben denemek istedim sadece