Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bombabet 250 TL Deneme Bonusu

Muratorak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
194
107
43
Ona bakarsan adamın biri kredi kartı harici ödeme yok kart bilgilerini çalacaklar dolandırıcı bunlar diyor ama öyle değil bir çok yatırım yöntemi mevcut. 1 kişinin demesiyle olmuyor o işler, genele bakmak lazım kral
Genel demiş burda beklentisi 100-150 kişi tokatlansın öyle inanacak

kulak222

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
782
223
43
Adam para yatırdım hesabım kilitlendi diyor, hâlâ çekim alan var mı diye soran ESKİ ,deneyimli !!!! benim gibi kaşar elemanlar var.Sizi anlamak mümkün değil ve anlamak istemiyorum da..Ne haliniz varsa görün.
ne konusuyon sen kardesim ne alakasi var birtek onun hesabi kapandi ama kim bilir napti ki kapandi askeriye usulune cevirmisjnjz burayi vallaha kabul ediyon kasar oldugunu zaten 1 kisinin yaptigi herkesi etkiliyo

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,997
113
ne konusuyon sen kardesim ne alakasi var birtek onun hesabi kapandi ama kim bilir napti ki kapandi askeriye usulune cevirmisjnjz burayi vallaha kabul ediyon kasar oldugunu zaten 1 kisinin yaptigi herkesi etkiliyo
Tecrübe.. kaşar kelimesini öyle mi anladin ? ,🤣🤣

kzmerkan

kmrbzpzvnk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
103
43
Tehlikeli siteleri önerme mantığında güven mantığında yorum yapma aslan parçası burada herkes akın teriyle akşama kadar para kazanıp kumar oynuyor bari şerefiyle şavaşa savaşa kaybetsin kaybeden bu siteler gibi attım oltayı bekliyorum balığı tuzaklarına düşmesinler. Benim nakit gitti önemli değil ben denemek istedim sadece
Konuşmalarına dikkat et aslan maslan hayırdır? Senden mi öğreneceğim ne şekilde yazacağımı. Kimseyi yönlendirme gibi bir amacım yok, kendim yatırmamışım başkasına nasıl önereceğim? Şu forumda milletin birbirine ayar verme çabasıyla polemik yaratmasına uyuz oluyorum. Uzatmayacam sensin tamam