Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği Bombeye73 # 5 Kişiye 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selcuky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,578
344
83
tebrikler bende 1800 yapmıstım 2000 olsaydı 30 kişeye 30 yada 40 kişiye 20 yapacaktım kısmet degılmış sansın bol olsun

Laforce08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
421
16
18
Iyi geceler dostlar Kasayı 1000 tl yaptım, bu formun bana güzellikleri oldu benimde bir katkım olsun. Çekimi yarın öğlenden sonra vericem şuanki yoğunluğun arasına katmıycam. Buraya bu açiklamayı bırakıyorum kasaya zerre dokunmiycam aklınızda kuşku kalmasın. 3 senelik uyeyim holiye yatırimlarimda var multimde yok.

Gece 02.00 ye kadar beğenenlerden 5 kişiye 20tl cekiliş olucak.

Sayın modlar uygunmudur ?
beklemedeyiz ihtiyac var vala hayirlisi:)

Sedatgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,209
1,152
113
Tebrikler dostum kazancın daim olsun saat 02.00 da konuyu kitler çekilişi yaparım kazanan 5 kişi sana özelden papara no atar sende çekimin hesabına geçince gönderimleri sağlarsın..
Shellac üyelerin etkinlik açması yasak demi kral sana atarlar sen açarsın konuyu silersin

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,185
113
Shellac üyelerin etkinlik açması yasak demi kral sana atarlar sen açarsın konuyu silersin
evet dost bazı konular baştan belirleyici olur bende görmüş olduğun gibi konu içeriğine gerekli açıklamaya yapmış bulunmaktayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...