Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Bonus ile aynı maça oynatan site

midsaltasiyim

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
52
8
8
Ana bakiye ile bonusu aynı maça oynatan site söyler misiniz ayrıca konunun nereye açılacagını bilemedim kb

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Napıcaksın ki bu kadar neden önemli senin için merak ettim

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Ego Luk birşey yok adam düzgünce sormuş bu kadar neden önemli diyen kişi boş yapmış bence sanane biliyorsan söyle

2303brcn

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
65
2
8
m.milosbet.55.com belkide heralde siteyle bi ilişki si var bu kadar övüyor dersiniz saygı duyarım ama yemin olsun dün zordaydım anında onaylamasıyla kurtuldum önermek isterim milosbette anında çekim Kullanıcı adı 2303brcn

Ekli dosyalar

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Ego Luk birşey yok adam düzgünce sormuş bu kadar neden önemli diyen kişi boş yapmış bence sanane biliyorsan söyle
La çapraz vuracak işte onu soruyo bu kadar neden önemli diye sorulmasının sebebi o , yarında şikayet başlığı açarlar xxxbet parama el koydu hesabımı kapattı diye

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
6 lı 7 lı Kombi diyor ne çapraz basacak bonus un kar i ne olacak sani

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Benim oynadığım sitede bonus ile ana parayı aynı maça oynatiyor sikinti yok yanlış anlamak lazim

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Aslan parçası neyden bahsediyorsan onu kendine sakla ego filanda yok sen öyle yazarsan böyle cevap vermek zorunda kalırım çapraz yapıcak olsam senin gibi boş insanların olduğu forumda sormam merak etme
:D Yaşın kaç ? Hadi bana hakaret ediyosun forumdaki binlerce üyeye de mi hakaret ediyosun olum hadım ederler bak seni demedi deme