Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Borç Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
Arkadaşlar 12k borcum var psikolojik olarak çöküntüdeyim ödeyecek durumum var ama hayatımda hiç borcum olmamıştı alacaklarim var onlar vermediği için ben sıkıntıya düştüm bu ay bana tavsiyede bulunurmusunuz ciddi anlamda uyku düzenim vb hersey karışmış durumda daha önce yaşamış kişiler tavsiye veririmi 12k belki bazılarınız için büyük para değil ama benim için iyi para

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,392
22,672
113
Arkadaşlar 12k borcum var psikolojik olarak çöküntüdeyim ödeyecek durumum var ama hayatımda hiç borcum olmamıştı alacaklarim var onlar vermediği için ben sıkıntıya düştüm bu ay bana tavsiyede bulunurmusunuz ciddi anlamda uyku düzenim vb hersey karışmış durumda daha önce yaşamış kişiler tavsiye veririmi 12k belki bazılarınız için büyük para değil ama benim için iyi para
1 ay çalış +5k Kârdaasın

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,911
43,518
113
Ödeyecek durumun var çevrenden alacakların var , şu forumda kaç bin borcu olan adamlar var , dert ettiğin şey nedir anlayamadım ne önerisi bekliyorsun ya da nasıl bi cevap?

X100100390

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
333
59
28
12 k ödemek kolay önemli olan psikolojin devam ettiğin sürece oynamaya hep kaybedip hergün daha kötü psikolojin olacak ben belki 1 milyon para kaybetmişim dir para toplanır önemli olan psikoloji kararlı ol ve bu oyuna bidaha bulaşma kardeşim

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
Ödeyecek durumun var çevrenden alacakların var , şu forumda kaç bin borcu olan adamlar var , dert ettiğin şey nedir anlayamadım ne önerisi bekliyorsun ya da nasıl bi cevap?
Dostum şuan ay başindayiz maaşı 24ünde alıyorum alacaklar vermediği için sikintidayim

devilmorgan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
146
54
28
kardesim uzun uzun yazacak arkadaslar olur zaten :)

tum odemelerini onem sirasina gore listele sirayla nakitin oldukce ode, alacaklilarida bunla ilgili bilgilendir sozune sadik kal kumari sadece eglence icin oyna 😁

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,487
4,572
113
12 k mı aga sen buna borc mu diyorsun

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,344
13,554
113
12k borç değil çalışarak odersin

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
12 bin nedir be dost sende sıkıntı yapacak bir şey bulamamışsın kendine elden değilse sorun yok elden oldumu insan darlar seni belki de bankaya falansa boşa stres yapıyorsun
Bizde 6 sene önce 30k vardı o zaman çok stres yapmıştım bu sebepten çok fazla hatalı hareket ettim
Bu borcu sokakta kalsan aç kalsan yine kaparsın 400 dolar para yani hele kumar oynuyon burda gtyle güler herkes sana
Para gerçek anlamda üzülecek bir borç değil

Tarik53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
933
389
63
Keşke senın o borcun benım olsa

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,271
2,378
113
BU ne iş mk biri tefeci ariyor diğeri 12bin nasıl öderim derdinde arkadaş benim 230k borcum var dert bile etmiyorum meğerse benden beterleri varmış çok şükür kafam rahat yatabilirim

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,911
43,518
113
Ya knka şimdi adam diyor 150k borcum var 150k borcu olan adamın demeki ona göre geliri var ki o kadar borç almış bankalardan knka
Asgari alıp 470 bin borcu olan arkadaşım var , asker gazisi arkadaşım var 3 parmak yok elemanın çalışabilir raporu bile yok inşaatta tuğla taşıyor , öyle demen gibi olmuyor o işler 12kyı çevrenden bile toplarsın 10 günde.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
12 bin nedir be dost sende sıkıntı yapacak bir şey bulamamışsın kendine elden değilse sorun yok elden oldumu insan darlar seni belki de bankaya falansa boşa stres yapıyorsun
Bizde 6 sene önce 30k vardı o zaman çok stres yapmıştım bu sebepten çok fazla hatalı hareket ettim
Bu borcu sokakta kalsan aç kalsan yine kaparsın 400 dolar para yani hele kumar oynuyon burda gtyle güler herkes sana
Para gerçek anlamda üzülecek bir borç değil
Kral elden olduğu için sıkıyor beni banka olsa faize binsin dursun ama 12k aldığım adam çocukluk arkadaşım ayin 3 ünde ödeyecem dedim alacaklara güvenip onlarda puştluk yaptı ona yanıyorum yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...