Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bordobet | 25 TL Deneme Bonusu Yatırımsız

Berkan194

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
36
21
8
Site cekim yaparken yakınınız tc si doğum tarihi ve kimlik veriliş tarihi istiyor bence bu kadarı fazla.

mkrk34

Yeni üye
Yeni Üye
8
6
3
Çekimden 20 dk sonra arandım. Arandıktan 1 dk sonra paparama yattı. çevrim dahil tüm işlemler 25 dk sürdü. bonus devam ediyor.
1673106608967.png

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
876
435
63
Böyle malca iş mi olur lan kimliğimden tut ikametgahıma kadar doğrulatacam 100 lira çekebilmek için

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Ben aldım yalan söyledim 😄😄 beni aradılar dedim

seseee34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
52
11
8
@seseee34 ilgilen şu durumlada yansitsinlar moruk
Dost ben Buraya boşuna bnm linkimj atmadim özellikle de bu linkten gidenlere werilio dedim asiri yogunluk olduktan sonra deneme bonusunu kestik ama ara ara kestikten sonra insiyatif yonunde ekleme yaptılar yine zaten 400uye olmus ama aktiflik ariorm ben birazda dost daha buraya link atmam zaten arkdsslar sebeplensin die link attim deneme bonusu yok normalde sitede adminler 2 gun yasakladı

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,479
4,785
113
Dost ben Buraya boşuna bnm linkimj atmadim özellikle de bu linkten gidenlere werilio dedim asiri yogunluk olduktan sonra deneme bonusunu kestik ama ara ara kestikten sonra insiyatif yonunde ekleme yaptılar yine zaten 400uye olmus ama aktiflik ariorm ben birazda dost daha buraya link atmam zaten arkdsslar sebeplensin die link attim deneme bonusu yok normalde sitede adminler 2 gun yasakladı
Valla benim kazancimi eklet zaten çek yatır yapicam ilgilenirsen iyi olur

uzman69

Üye
Yeni Üye
15
6
3
Yalan dolan bu yorum yazanlar sitenin adamı merdiven altı para yatırdım bakiyeyi sildiler ip cakismasi