Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Boşanıyorum

fantazi1973

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
911
269
63
arkadaslar eşimle anlasmali bosanıcagız 10 yasinda bir erkek cocugum var onun icin 1000 tl istirak nafakası vermem siZce cokmu ya.Kendisi icin tazminat ve nafaka istemiyor. esimde calisiyor 5 bin ūstū maas aliyoruz ikimizde. 1000 tl cok diyorum 500 olsun istiyorum. Bòylesinede yanasmiyor cekismeli olsun diyor. cekismeli olunca daha fazla baglanirmi. bide avukatlarla vs felan ugrasmak ta istemiyorum

Mstfbr4646

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
523
162
43
arkadaslar eşimle anlasmali bosanıcagız 10 yasinda bir erkek cocugum var onun icin 1000 tl istirak nafakası vermem siZce cokmu ya.Kendisi icin tazminat ve nafaka istemiyor. esimde calisiyor 5 bin ūstū maas aliyoruz ikimizde. 1000 tl cok diyorum 500 olsun istiyorum. Bòylesinede yanasmiyor cekismeli olsun diyor. cekismeli olunca daha fazla baglanirmi. bide avukatlarla vs felan ugrasmak ta istemiyorum
Dostum elini vicdanina köy hesapla giderlerini çocuğunun ona göre konuş eşinle

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,207
4,060
113
Ortada kötü bir sebep yoksa ayrılık iyi değil ve ortada küçük bir çocuk var keşke derdiniz 1000 TL değilde nasıl devam ettirir olsaydı evliliğiniz için o çocuk için hayırlısı neyse o olsun

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
arkadaslar eşimle anlasmali bosanıcagız 10 yasinda bir erkek cocugum var onun icin 1000 tl istirak nafakası vermem siZce cokmu ya.Kendisi icin tazminat ve nafaka istemiyor. esimde calisiyor 5 bin ūstū maas aliyoruz ikimizde. 1000 tl cok diyorum 500 olsun istiyorum. Bòylesinede yanasmiyor cekismeli olsun diyor. cekismeli olunca daha fazla baglanirmi. bide avukatlarla vs felan ugrasmak ta
Kral ben senin demek istediğini anladım ama boşver cocuk piskoloji iyi olsun gerisi boş .para kazanır veyat kaybedilir mühüm olan çocuğunuzun iyi olması kafana buna yor para yi kafana takma

cerayan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,544
593
113
Birincisi 1000 TL gibi komik rakamı bile çok görmek şu dönemde bu devirde garip .1000 TL hiçbirşey. Ayrıca öz çocuğun için bin TL vermiş oluyosun çok mu

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
Aylık ortala resmi gelir ne kadar üstüne mal varlığı filen var bunlar önemli mahkeme için

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,590
5,129
113
Linc edilecegin bir konu olmus dost.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Beyler adama laf ediyonuzda belki adam eşine o parayı vermek istemiyodur bilip bilmeden ön yargılı konuşmayın sizin çocuğa o para az dediğini adam dusunmuyomu sizce farklı muhabbetler vardır bilemeyiz

Mustican63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,633
976
113
Geçmiş olsun
kardeşim geçmiş olsun üzüldüm

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,946
44,319
113
Çocuk yaparken iyi iş nafakaya gelirse 1000 TL zoruma gidiyor 500 istiyorum senin gibilere de baba diyorlar ya yazık çok yazık..
Kardesim evlimisin bilmem ama yorumun cok yanlis bnce.muhtemelen arkadas 1000 liranin hepsinin cocuga harcanmayacagini dusunuyor.ve belkide kptu ayriliyorlar KİN'li ayriliklarda boyle seyler olabiliyor

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Kardesim evlimisin bilmem ama yorumun cok yanlis bnce.muhtemelen arkadas 1000 liranin hepsinin cocuga harcanmayacagini dusunuyor.ve belkide kptu ayriliyorlar KİN'li ayriliklarda boyle seyler olabiliyor
Helal reis çok şükür benle aynı şeyi düşünen çıktı sirf duyar kasmak için boş boş yorum yapıyolar adamın eşiyle ne sorunu var bilmiyorlar atıp tutuyolar

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
üstad sorduğun soruya az da desek boş çok da desek boş.. yaşadığın ile, ilçeye hatta mahalleye göre bile herşeyin fiyatı fark ediyor.. çocuğun gittiği okulu, servisi, günlük cep harçlığı, öğlen yemeğini nerde yediğini bile bilmeden buna yorum yapılamaz bence