Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Boşanıyorum

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113
Oduye bılcegin bir rakam yap seni kasmıcak sonucta odemedınmı içeri girme olayıda var 1000 TL de odemmıcek bir durum degil ama işten ayrılma ihtimalinide herzaman düşün dost üzüldüm adına

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,944
44,319
113
He ya reis bakiyom bi herkes duyar kasma peşinde bu sanal ortamda bide adam yazmış eşimde 5000 tl aliyo diye adamın vermemek istemesi normal adam eşine vermek istemiyo cocguna illaki bakar
Bekarlar konusyor iste ne diycen.allah kimseyi o durumlara dusurmesin.bosanma sebebi ne onu bilmiyoruz belki esi aldatti yada belki esi baskasi ile evlenmek icin bosaniyor bu durumda kim olsa vermek istemez ama bekar arkadaslar bunlari dusunemiyorlar.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Bekarlar konusyor iste ne diycen.allah kimseyi o durumlara dusurmesin.bosanma sebebi ne onu bilmiyoruz belki esi aldatti yada belki esi baskasi ile evlenmek icin bosaniyor bu durumda kim olsa vermek istemez ama bekar arkadaslar bunlari dusunemiyorlar.
Reis ben bekarım dediklerini düşündüğüm için bu yorumları yaptım çevremizde sağda solda ne durumlar görüyoz bu arkadaşlar olaya at gözlüğüyle baktıkları için bizim düşündüklerimizi kendileri idrak edemiyolar o yüzden boş boş yorum yazıyolar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,944
44,319
113
Reis ben bekarım dediklerini düşündüğüm için bu yorumları yaptım çevremizde sağda solda ne durumlar görüyoz bu arkadaşlar olaya at gözlüğüyle baktıkları için bizim düşündüklerimizi kendileri idrak edemiyolar o yüzden boş boş yorum yazıyolar
Neyse ben cikayim bu konudan yoksa burda hir cikabilir 😁😁

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
haberlerde poğaçayı peynirli değilde patatesli verdi diye pasteneciyi bıçakladı haberi yapıyorlar ya bazen o kadar iyi anlıyorum ki insanı aslında nasıl tahrik ettiklerini.. aga adam detay belirtmemiş sadece maaş yazmış. nerden biliyorsunuz da belki aldığı maaşın yarısıyla ev kredisi ödüyor ve evi eşine bırakacak belki çocuğu özel okulda ve tüm masrafı zaten ödüyor belki kendi arabasını eşine verecek... yok 500 le kupon mu yapacan yok 1.30 dan çevir yazık valla size

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Dostum burası kumar yeri olabilir fakat gene de adam fikir alışverişi yapıyo daha önce bu durumu yaşamış insan belki akıl verir diye olaya böyle bak bide benim anlamadığım bu forumda niye herkes duyar kasıyo onu anlamadım bi adam kumar oynuyo diye kötü bi insan mı oluyo elinizde kanıt var mı adamın cocguna bakmicagina dair adam zaten yazmış eşimde 5000 TL para aliyo diye adamın eşine o 1000 tlyi ödememek istememesi normal değil mi burda anormal bişey yok
Annesi enayi mi ? Tek basına çocugun yükünü yüklensin mi ?

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Eşi için vermeyecek, çocuğu için verecek. Boş yapmayın. 1.000tl de çok komik bir rakam, valla az bile istemiş.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Annesi enayi mi ? Tek basına çocugun yükünü yüklensin.
Dostum daha ne demek istediğimi anlamamisin gelmişin buraya yorum yapiyon ben eşi mi baksın tek çocuğa dedim adam eşine vermek istemiyodur parayı çocuğun her türlü masrafını karşılar ama bunu demek istiyom yazdığımı iyi oku anla öyle cevap yaz

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,883
4,942
113
arkadaslar eşimle anlasmali bosanıcagız 10 yasinda bir erkek cocugum var onun icin 1000 tl istirak nafakası vermem siZce cokmu ya.Kendisi icin tazminat ve nafaka istemiyor. esimde calisiyor 5 bin ūstū maas aliyoruz ikimizde. 1000 tl cok diyorum 500 olsun istiyorum. Bòylesinede yanasmiyor cekismeli olsun diyor. cekismeli olunca daha fazla baglanirmi. bide avukatlarla vs felan ugrasmak ta istemiyorum
İş mahkemeye kalırsa daha fazla ücret çıkabilir.Paranin direkt çocuğa harcanacagina söz veriyorsa ve senin de ödeme durumun varsa kabul et.Eger böyle değilse de 500-750 arası anlaşmaya çalış
Bide hocam çok özel değilse veya fazla özele girmeden boşanma sebebini soyleyebilirmisin belki ileride evlenecek birilerine ders olur

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,590
5,129
113
Ben bekar olduğum icin elestirmedim. Ama bu bagimlilikla bide evli olsaydim herhalde durumum bu ve buna benzer olabilirdi. Belki de daha kotu olabilirdi. Oz elestirim budur benim kendime, ama elestiren insanlar da bu kutsal gorevi layiki ile yapabiliyorlarsa ne mutlu ;)

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Dostum daha ne demek istediğimi anlamamisin gelmişin buraya yorum yapiyon ben eşi mi baksın tek çocuğa dedim adam eşine vermek istemiyodur parayı çocuğun her türlü masrafını karşılar ama bunu demek istiyom yazdığımı iyi oku anla öyle cevap yaz
O halde o şekilde anlayacağimiz şekilde yaz dostum. Normal gelisim gösteren bir insan hoşlanmadığı birine tabi para vermek istemez. Fakat anlamadığınız konu nasıl boşandıklarının önemli olmadığı. Eşi kendi için tazminat, nafaka vs talebi yok. Çocuk içinde 1.000tl bence az bile istemiş, ikincisi adamın her türlü masrafını ödemek istediğini belirten bir yazı ben göremedim, kendi tahmininiz herhalde çok iyimsersiniz. Tek derdi 500tl ye indirme.

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,645
1,369
113
Benim Daha İyi fikrim var çocukları sen al eşin sana 1000 tl ödesin hem çocuklardan kardasın hem paradan :))

yusufdeniz203444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
166
196
43
Adam çocuğuna 1000 tl vermiyor neden bisandiginizi sakin sorgulama kardesim cok üzülürsün

karamamo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
348
40
28
Esin dul olacak el aleme meze olacak kral
Bence ortada büyük kriz yoksa af dilesip barısın

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
10 yasında bi çocuk günümüz şartlarında 1000 TL ideal gibi dost . az çok nasıl bi psikoloji de sorduğunu anlıyorum bu soruyu ancak makul bi miktar gofret 3-3.5 lira olmuş markette bunun kıyafeti var okul harçlığı var ekstra masraflar var gayet normal bi miktar gibi . belki şuan için fazla gibi görünebilir ancak cidden yaşam standartları çok sıkıntılı hale gelmiş durumda bu ülkede ve nafaka tutarı belirlenen fiyattan devam edeceği düşünülünce mantıklı rakam . eşin senden ekstra para talep etmemiş sonuçta verdiğin para illaki evladına gider ve gidecektir bence çok üsteleme derim . tekrar geçmiş olsun umarım evladın için hayırlısı olur bazen sıkıntılı evlilikte büyüyeceğine içi biraz buruk ama mutlu 2 evde büyümesi çocuk için daha hayırlı olabilir