Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Böyle Bişey Olamaz

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
357
153
43
Aklıma çevrim olsun diye yarısını kırmızı yarısını siyah diyip 0 geldikten sonra nasıl 0 gelir böyle şansın demem aklıma geldi terbiyesizim

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,107
584
113
0-26 doluydu gitti 32 attı hep bir yanından kaçırıyorum ama yakında güzel vurgun gelicek hissediyorum

NashNash

Kaçtığım bütün savaşların yaralarını taşıyorum.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
35,159
17,848
113
Olur böyle arada dünyalar kaciverir elinden

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,377
6,162
113
Ne güzel kar etmişsin kacman lazımdı devam edersen patlar sonunda her alanda öyle kumar bu

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
357
153
43
Rulette kazanmak yazı tura işi sen gitmiş dik olur oynamışsin. Böyle zor kazanırsın 1 alırsın sonra 10 verirsin

NashNash

Kaçtığım bütün savaşların yaralarını taşıyorum.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
35,159
17,848
113
Geçen tek sayıya bastım kasayı ,top geldi benim oynadığım sayiya girdi geri çıktı delirdim vallahi

bogacbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
770
1,832
93
az önce 10 k yatırım yaptım hep bir yanından dünyayalar kaçtı artık kumarı bırakıcam
dost rulette fazla zaman geçirmeyecen sana tavsıye. ben 20 tl ile 5-6 el izleyip 1 k yapmıslıgım var. ruleti sıkı analız yapacaksın. her el almayacaksın. kasanı ya 3 yada 4 daha fazla zaman gecirirswn kaybwdersın. ya alacaksın 3-4 elde yada veda edeceksın. ben rulet kaybedınce 1 gram uzülmüyorum ama slotta kafayı yıyorum ya 🤣🤣