Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,044
24,254
113
Papel mi çıktı bide .. yav bugün şu parzula ile uğraştım amkk adamları parayı hesaba geçirmedi ne şerefsiz bunlarr bı 25k bı 10k yükledim gecirmedi hesaba paraya el koydu ipneneeler.. aradım ulen para nerde dedim yok evrak falan fistan istediler ulen dedim kendi bankam kendi adım benim paramı çöktün
Surekli islem vaarsa oluyor arada boyle cuzdanlarda

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Papel mi çıktı bide .. yav bugün şu parzula ile uğraştım amkk adamları parayı hesaba geçirmedi ne şerefsiz bunlarr bı 25k bı 10k yükledim gecirmedi hesaba paraya el koydu ipneneeler.. aradım ulen para nerde dedim yok evrak falan fistan istediler ulen dedim kendi bankam kendi adım benim paramı çöktün
Sonra yüklediler işimin arsinda bide bunlar çıktı sabah Screenshot_2024-01-13-03-07-10-278_com.google.android.apps.messaging.jpg

fthclk1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,137
860
113
payfix yokmu sende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...