Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Valla yamyam gibi beklesek dün beklerdik enişte muhabbet ve birazda heyecan için burdayım ben
Ne muhabbeti para olmadan muhabbet nereye kadar herkes bakıyo ufak bir şey şans döner belki diye parası olan adamı ben burda muhabbet ederken pek görmedim

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
Sa 14 paket sigarayı sattık dedeye verdik Allaha canımı al diye yalvara yalvara eve geldim. Krediye başvurdum vermedi banka artık ne yapacağım vallahi şaşırdım kafayı yemekle yememek arasında ince çizgideyim. Şuan duygularım çok değişik sakın yanlış anlamayın içimi dökmek istedim. 1 tane arkadaşım yok buraya yazmak istedim içimi boşaltmak istedim. Konuyu başka yere çekmeyin yalvarıyorum. Zaten doluyum. Son sözüm AZRAİLDEN DAVACIYIM..
Sakın kardeşim hemen hemen herkes böyle olaylarla karşılaşıyor geçen gün ben ev kirasını kumarda kaybettim tmm dedim bitti herşey bı kaç gün içinde bı şekilde çözdüm geçecek kardeş geçecek ama saliver kumarı olmuyorsa olmuyor ara ver biraz

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Sakın kardeşim hemen hemen herkes böyle olaylarla karşılaşıyor geçen gün ben ev kirasını kumarda kaybettim tmm dedim bitti herşey bı kaç gün içinde bı şekilde çözdüm geçecek kardeş geçecek ama saliver kumarı olmuyorsa olmuyor ara ver biraz
Sorun kumar değil. Benim şansın karalı bahtım hiçbir yerde işim gücüm rast gitmiyor. İş arıyorum bulsam kendime geleceğim eminim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...